1. HABERLER

  2. 3.SAYFA

  3. 1922 DESTEK BEKLİYOR
1922 DESTEK BEKLİYOR

1922 DESTEK BEKLİYOR

1922 Konyaspor yönetim kurulu düzenlenen basın toplantısında basının ve taraftarın desteğini beklediklerini kaydetti. Zorlu bir sürece girildiğini söyleyen Başkan Özbek, “Elimizden geleni yapıyoruz” dedi

A+A-

1922 Konyaspor yönetimi, Dedeman Otel’de düzenledikleri basın toplantısı ile son gelişmeler hakkında bilgi verdi. Başkan Ramazan Özbek, transfer çalışmalarının büyük çoğunluğunun bittiğini belirtirken başarılı bir sezon geçirmeyi hedeflediklerini söyledi. Başkan Özbek, konu ile ilgili şöyle konuştu; “2019-2020 sezonu başlamak üzere. Transfer çalışmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. Bu hafta içerisinde ufak bir takım eksiklerimiz var onları da tamamlarsak takımımız yeni hazır olacak. Önümüzde zor bir süreç, zor bir grubumuz var. Ama güzel şeyle yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

“GEREKLİ İMKÂNLARI SAĞLAYACAĞIZ”

Taraftarın ve basının gücünü arkalarında hissetmek istediklerini belirten Başkan Özbek, “Basınımızın ve taraftarımızın arkamızda olduklarını bilmek oldukça güzel. Destekleri bekliyoruz. Stadın uzak olması gibi konular gündem de ama bizler maç olduğu zamanlarda tüm teknik imkanları sağlayacağız, elimizden gelen gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu. (Ayşegül Ertul)

 

HABERE YORUM KAT