1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. "32. Genç Günler" başlıyor
"32. Genç Günler" başlıyor

"32. Genç Günler" başlıyor

Şehir Tiyatrolarınca bu sene "Daima Genç" temasıyla düzenlenen etkinlik, 8 Mayıs'ta Can Bonomo, Yasemin Mori ve Adamlar, Son Feci Bisiklet gruplarının konseriyle başlayacak- Etkinlik, 19 Mayıs'a kadar sürecek

A+A-

İSTANBUL (AA) - İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın düzenlediği "32. Genç Günler", 8 Mayıs'ta açılış konseriyle başlayacak.

Şehir Tiyatrolarınca bu sene "Daima Genç" temasıyla düzenlenen "32. Genç Günler" etkinliği, 9-19 Mayıs tarihleri arasında Kadıköy Haldun Taner, Fatih Reşat Nuri, Üsküdar Müsahipzade Celal, Üsküdar Kerem Yılmazer, Gaziosmanpaşa, Ümraniye ve Kağıthane Sadabad sahnelerinde gerçekleşecek.

Etkinlik, Can Bonomo, Yasemin Mori ve Adamlar, Son Feci Bisiklet gruplarının 8 Mayıs'ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda vereceği açılış konseriyle başlayacak.

Etkinlikler kapsamında, Harbiye Muhsin Ertuğrul'da 9-11 Mayıs'ta Arif Akkaya ile "Yolculuk-Rol ve Sahne Analizi", 12-16 Mayıs'ta Gökhan Eraslan ile "Oyun Yazmanın İlk Adımları" atölye çalışması düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğin detaylı bilgisine Şehir Tiyatroları'nın internet sitesinden ulaşılabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT