1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Ahmet Şan istifa etti
Ahmet Şan istifa etti

Ahmet Şan istifa etti

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan Bylock kullanıcısı olduğunu iddiasının ardından istifa etti. Dün akşam saatlerinde Bylock kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan Şan, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

A+A-

Atiker Konyaspor Başkanı Ahmet Şan Bylock kullanıcısı olduğu iddiasının ardından istifa etti. Dün akşam saatlerinde Bylock kullandığı iddiasıyla gözaltına alınan Şan, ifadesinin ardından serbest bırakılmıştı.

Konyaspor taraftarı ve şehrin tepki vermesinin ardından Şan’ın istifa kararı aldığı öğrenilirken, istifasını açıkladı. İstifanın ardından ikinci başkan Fatih Yılmaz’ın olağanüstü genel kurula kadar Konyaspor başkanlığını yürüteceği belirtildi.

Yazılı bir açıklama yapan Şan, şunları söyledi: “Büyük Türk Milletine ve Konyaspor camiasına arzımdır. 54 yıllık yaşantım boyunca ailemin, büyüklerimin ve şahsıma inanıp benimle yol yürüyenlerin başını öne eğecek kasıtlı hiçbir eylemim olmamıştır. Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar. Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyasporuma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık. Sizlerden istirhamın mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir.”

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

1 Yorum