Ailelerden LİMA'ya teşekkür

Ailelerden LİMA'ya teşekkür
Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Lise Medeniyet Akademileri, düzenlediği Yaz Okulu’nda da öğrencilerin tatillerinin verimli geçmesine katkı sağlıyor.

Konya Büyükşehir Belediyesi Lise Medeniyet Akademileri (LİMA) Yaz Okulu ile öğrenciler yaz tatilini verimli geçiriyor.

Konyalı gençlerin akademik gelişimlerinin yanı sıra sosyal gelişimlerine de katkı sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Lise Medeniyet Akademileri, yaz tatilinde de liseli gençler tarafından yoğun ilgi görüyor.

ÖĞRENCİLER EĞLENCELİ ETKİNLİKLERLE STRES ATIYOR

Okulların tatile girmesiyle birlikte Lise Medeniyet Akademileri Yaz Okulu’na katılan gençler Kur’ân-ı Kerim, Siyer, Peygamberler Tarihi ve Öncü Şahsiyetler gibi milli ve manevi derslerle gelişimlerine katkı sağlıyor. Öğrenciler ayrıca kamp, halı saha, bowling, paintball gibi yaz aylarının atmosferine uygun etkinliklerle de stres atıyor.

xzvwc6hi57zo7okb8bgzxx7e61ndlrkvil1bzibj.jpg

ANNE-BABALAR DA ÇOK MEMNUN

Gençlerin hem akademik anlamda desteklendiği, hem de sosyalleşmeleri bakımından etkinliklerin düzenlendiği Lise Medeniyet Akademileri’nden anne-babalar da oldukça memnun. Büyükşehir Belediyesi’nin çocuklara verdiği değerin gurur verici olduğu yorumunu yapan aileler, ücretsiz yararlandıkları Lise Medeniyet Akademileri konusundaki desteğinden dolayı Başkan Altay’a teşekkür etti.

LİMA GENÇLERİ YARINLARA HAZIRLIYOR

Konya Büyükşehir Belediyesi Lise Medeniyet Akademileri, 9, 10, 11 ve 12’nci sınıf öğrencileri ile yeni mezun gençlere yönelik; ders destek ve sınav programları, milli ve manevi eğitimler, atölyeler ve etkinlikler düzenlerken; gençlerin ve ailelerinin ihtiyaçlarına göre konferanslar ve seminerler vererek gençleri yarınlara hazırlıyor.

oecdxag7z2mcznnblrtyfuv9mcuafakcbz4ewwp0.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.