AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı kamuoyundan özür diledi

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı kamuoyundan özür diledi
Tam bir görgüsüzlük ve sorumsuzlu örneği sergileyip yaptığı istakoz paylaşımı nedeniyle büyük tepki çeken AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, özür diledi.

Yediği istakoz paylaşımı nedeniyle büyük tepki çeken AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, özür diledi. AK Parti İzmir Milletvekili eski gazeteci Şebnem Bursalı, tam bir görgüsüzlük ve düşüncesizlik örneği sergileyip Monaco'da yediği ıstakozu paylaşınca AK Partililer ve her kesimden tepki yağdı.

Şebnem Bursalı tepkiler sonrası kamuoyundan özür diledi.

cache-v2.webp

Şebnem Bursalı yaptığ paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur. 30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum sn Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur. Asla kötü niyet taşımayan ve yazılan hiçbir ücretle yakından uzaktan ilgisi olmayan yiyecek ve konuyla ilgili samimi üzüntümü ifade ederken, bunu fırsat bilip Antalya’daki teleferik faciasını unutturmak üzere gündem değiştirmeye çalışanları da çok iyi anlıyorum! İstanbul’un göbeğinde 29 insanımızın hayatını kaybettiği, Antalya’da göz göre göre ihmal sonucu günahsız insanlarımızın hayatını kaybettiği, yaralandığı ve saatlerce mahsur kaldığı elim olayla ilgili tek bir söz etmeyenlerin, ne amaçla bu olayı çarpıttığını da biliyoruz! Kamuoyuna saygıyla sunarım."

untitled-1.jpg

AK PARTİ MKYK ÜYESİ MÜCAHİT BİRİNCİ'DEN SERT TEPKİ:

AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci, Şebnem Bursalı'ya sert tepki göstererek şu ifadeleri kullandı:

"Milletimiz geçim sıkıntısındayken, millet çareler ararken, devletimiz dişini tırnağına takmış ekonomiyi düzeltmeye çalışırken, siz gidip Monaco'da ıstakoz yiyemezsiniz, hadi yediniz bunu paylaşamazsınız! O ki paylaştınız, o zaman bu partiden istifa edeceksiniz. Sizin bu tavrınıza, bu ruh halinize hangi parti uygunsa, oraya gideceksiniz! Yer sofralarında kurulmuş, emekle, darbeler, bin bir badireler atlatmış bu partide siz ve sizin gibilere yer yok. Siz burayı babanızın çiftliği zannediyorsunuz, lakin burası halkın bağrından kopmuş, bu milletin öz evladı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisidir kardeşim!"

Kaynak:Pusula Haber

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.