Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, dün AK Parti Grup Toplantısı'na ilk defa Başbakan olarak katıldı. İlk toplantıda AK Parti Konya İl Teşkilatı Ankara'ya çıkarma yaptı.
AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 1](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_1.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 2](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_2.jpg)
AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, Belediye Başkanları, Teşkilat yöneticileri, Gençlik Kolları Teşkilatı, Kadın Kolları Teşkilatı ve çok sayıda partiliden oluşan yaklaşık 300 kişi, grup toplantı salonunu bayram yerine çevirdi.
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 3](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_3.jpg)
Grup Toplantısı’nın ardından Konya’dan Ankara’ya giden AK Parti Konya Ailesi, Ankara Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın öğle yemeğinde konuğu oldu. Belediye Başkanı Mustafa Ak, AK Parti Konya Ailesi’ni ve hemşehrilerini Ankara’da ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 4](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_4.jpg)
Sorgun; “Başbakanımız Cumartesi günü Konya’ya gelebilir”
Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan ve Genel Başkanı olarak yaptığı ilk grup toplantısında bulunmak istediklerini ve teşkilat mensuplarının da bu organizasyona büyük ilgi gösterdiğini söyleyen AK Parti Konya İl Başkanı Ahmet Sorgun, şunları söyledi; “Çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Dışişleri Bakanımızın hocamızın başbakan olduğu günleri görmek bizleri çok mutlu ediyor. Ama aynı zamanda da sorumluluğumuzu bin kat arttırıyor. Artık çok daha fazla gayret göstermeliyiz ve Sayın Davutoğlu’nun Başbakan olarak gireceği 2015 Genel Seçimleri’ne çok daha iyi hazırlanmalıyız. Bu konuda sizlere inanıyorum. Buradan bir müjde de vereyim. Sayın Başbakanımızla görüştüm. Öyle görünüyor ki Sayın Başbakanımız Cumartesi günü Konya’da olacak. İnşallah en güzel şekilde onu ağırlayacağız” dedi.
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 5](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_5.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 6](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_6.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 7](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_7.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 8](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_8.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 9](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_9.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 10](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_10.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 11](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_11.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 12](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_12.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 13](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_13.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 14](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_14.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 15](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_15.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 16](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_16.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 17](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_17.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 18](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_18.jpg)
![AK PARTİ KONYA, ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI 19](https://d.pusulahaber.com.tr/gallery/785_19.jpg)