1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Anadolu’da Ramazan Özbek zamanı
Anadolu’da Ramazan Özbek zamanı

Anadolu’da Ramazan Özbek zamanı

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Basın Toplantı Salonunda gerçekleştirilen genel kurulda, tek aday olan başkanımız Ramazan Özbek, geçerli oyların tamamını aldı. Gazetemiz yazarı İlker Kırnaz da yönetim kurulunda yer aldı.

A+A-

Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konya ASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, 1922 Konyaspor delegeleri, taraftar temsilcileri ve basın mensuplarının katıldığı toplantıda, yönetim kurulu raporunun ardından gelir gider raporu ve bilançolar okundu. Hesap ve raporlar ile tüzük tadilatı oy birliği ile kabul edildi.

Başkan Ramazan Özbek, genel kuruldaki konuşmasında, aldıkları bayrağı daha ileri taşıyabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Bugüne kadar görev yapan başkan ve yönetimlere verdikleri emeklerden ötürü teşekkür ederek başladığı konuşmasında Ramazan Özbek, şunları kaydetti: “Yeni bir soluk yeni bir heyecan ile görevimize başlıyoruz. Bu günden itibaren çalışmalarımızı başlıyoruz. Hedefimiz şehrimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek olacaktır. Konyaspor kamuoyunun bu yeni oluşuma destek vereceğini düşünüyor ve kongrenin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Buradan bu projenin hayata geçirilmesinde çok emeği olan başta Konyaspor kulübü başkanı Sayın Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu üyelerine, Konyasporlular derneği başkanı Sayın Ekrem Coşkun bey ve yönetimine sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum”

1922 Konyaspor’da başkanımız Ramazan Özbek’in listesinde şu isimler bulunuyor: Ramazan Özbek (BAŞKAN), Ali Güven Coşkun, Bünyamin Kuşdemir, Halil Küçüktoka, Hidayet Özel, İbrahim Orgunmat, İlker Kırnaz, Mustafa Çalıcı, Murat Camgöz, Nizamettin Kenanoğlu, Oktay Erkek, Osman Baharoğlu, Osman Öztürk, Rıfat Çenesiz, Tahsin Kabakçı

HABERE YORUM KAT

2 Yorum