ASKF’DEN AMATÖR SPOR  CAMİASINA TEŞEKKÜR

ASKF’DEN AMATÖR SPOR CAMİASINA TEŞEKKÜR

ASKF Başkanı Remzi Ay, koronavirüs konusunda büyük hassasiyet gösteren amatör spor kulüplerine teşekkür etti.

Koronavirüs konusunda büyük hassasiyet gösteren amatör spor kulüplerine teşekkür eden ASKF Başkanı Remzi Ay, “Sabırla evlerimizde kaldığımız bu günlerde amatör spor müsabakalarına hasret kaldığımız gerçeği ile spor salonlarımız ve sahalarımız yine eskisi gibi cıvıl cıvıl neşeyle dolacaktır” dedi.

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Remzi Ay, koronavirüs  (Kovid-19) tedbirlerine uyan amatör spor camiasına teşekkür etti. Evde geçen günlerin amatör camiası için zor geçtiğine işaret eden Ay yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz üzere tüm dünyanın COVID-19 virüsü ile mücadele ettiği şu günlerde bizlerde, sizlerde ve dolayısıyla geleceğimizin teminatı çocuklarımız, gençlerimiz spordan uzak kaldılar.”Virüsü yenmenin et etkili yöntemi ile hepimizin evlerinde kaldığı bu günlerde en zorlanan kesimin, gençlerimizin hayatlarına yön verme verme ve spora buluşturma noktasında toplumumuzda ulvi bir görevi yerine getiren amatör spor kulüplerimiz olduğu muhakkaktır” dedi.

VİRÜSE KARŞI SAVUNMA YAPMA ZAMANI

“Mesafeyi koru, kurallara uy, evinde kal ve virüsü yen” mesajını ilk günden itibaren sporcularına aşılayan tüm amatör spor ailemize teşekkür eden Remzi ay, şunları söyledi: “Futbolda gol kadar iyi savunma yapmanın önemini hepimiz biliyoruz; Şimdi virüse karşı iyi savunma yapma zamanı. “Mesafeyi koru, kurallara uy, evinde kal ve virüsü yen” mesajını ilk günden itibaren sporcularına aşılayan tüm amatör spor ailemize teşekkür ederiz.

SPOR ALANLARI ESKİSİ GİBİ CIVIL CIVIL NEŞEYLE DOLACAKTIR

Dünya olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz ve sabırla evlerimizde kaldığımız bu günlerde amatör spor müsabakalarına hasret kaldığımız gerçeği ile spor salonlarımız ve sahalarımız yine eskisi gibi cıvıl cıvıl neşeyle dolacaktır. Hepimizin özlemle beklediği, saha içinde ve dışında yaşanacak; heyecanlara, rekabetlere ve sevinçlere en kısa zamanda kavuşmak dileğiyle, sağlıklı günler dileriz.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.