1. HABERLER

  2. 3.SAYFA

  3. Bayram Birliğin ve Kardeşliğin Adıdır
Bayram Birliğin ve Kardeşliğin Adıdır

Bayram Birliğin ve Kardeşliğin Adıdır

Ak Parti Seydişehir ilçe başkanı Mustafa Konurer Ramazan bayramı münasebetiyle bir ...

A+A-

Süleyman Sayan'ın Haberi

Ak Parti Seydişehir ilçe başkanı Mustafa Konurer Ramazan bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

İlçe Başkanı Konurer yayınladığı kutlama mesajında; Sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü bağlarının güçlendiği, kardeşlik duygularının pekiştiği, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barışa ve huzura bıraktığı dini bayramlarımızın ilki olan Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu millet olarak hep birlikte yaşamaktayız.

On bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı şerifin ardından idrak ettiğimiz Ramazan Bayramı ziyaretlerin yapıldığı, yıllardır birbirlerini görmeyen akrabaların birbirleriyle hasret giderdiği sevginin ve mutluluğun bir arada olduğu önemli bir gündür. Müslüman âlemi açısından büyük öneme sahip olan dini bayramlarımızın bizler için manevi bir değeri vardır. Bayramlar birliğe, beraberliğe ve kardeşliğimize verilen addır. Hoşgörü ortamına vesile olur ve bizi birbirimize daha çok yaklaştırır.

Bu duygu ve düşüncelerle  İslam alemi ve tüm insanlık için barış huzur ve refaha vesile olması temennisiyle Seydişehirli hemşerilerimin ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan bayramlarını en kalbi duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu günler diliyorum dedi..

Öte yandan Başkan Konurer;  Ramazan Bayramının 1.Günü saat: 12:00 de Ak Parti İlçe Başkanlığında bayramlaşmak için tüm halkımızı bekliyoruz dedi.

HABERE YORUM KAT