1. HABERLER

  2. YEREL

  3. BBP Adayı Birtane: Karatay cazibe merkezi olacak
BBP Adayı Birtane: Karatay cazibe merkezi olacak

BBP Adayı Birtane: Karatay cazibe merkezi olacak

Büyük Birlik Partisi Karatay Belediye Başkan Adayı Av. Kazım Birtane, Karatay’da hayata geçirmeyi planladığı projelerini anlatarak Karatay’ı cazibe merkezi konumuna getireceğini söyledi

A+A-

Büyük Birlik Partisi Karatay Belediye Başkan Adayı Av. Kazım Birtane, partisinin sahada ciddi bir teveccühle karşı karşıya olduğunu ifade ederek, en genç belediye başkan adayı unvanıyla dinamik bir duruş sergileyerek yerinde tespit yerinde çözüm ilkesi ile hareket edeceğini söyledi. Sahada AK Parti yönetimine tepki olduğunu söyleyen Birtane, “Mevcut belediye yönetiminden duyulan rahatsızlık ve yapılan ittifaklar halkı rahatsız etti. AK Parti yönetimine ciddi bir tepki var. Biz bu sebeple güzel bir alternatif haline geldik ve güzel bir rüzgâr yakaladık. MHP’nin seçime girmemesi ile Büyük Birlik Partisi, Türk milliyetçilerinin oy vereceği tek adres konumuna geldi. Sahadan aldığımız güzel tepkiler sonucunda Karatay’da iddialı olduğumuzu görüyoruz. Başaracağız ve destek bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

karatayi--(1).jpg

GENÇ NÜFUS DESTEKLENECEK

Projelerini anlatan Birtane, özellikle gençlere yönelik sosyal ve kültürel projelerle genç nüfusu destekleyici bir politika izleyeceğini kaydetti. Birtane, “Genç yaşlarımızdan beri STK ve vakıf faaliyetlerinde aktif rol üstlenmem nedeniyle tecrübeli olduğumuzu söyleyebilirim. Seçimi kazanırsak öncelikle ilçemizde ikamet eden genç nüfusumuza yönelik güzel projeler hayata geçireceğiz. İlmi, kültürel, spor ve istihdam faaliyetleri ile gençlerimize katkı sağlamak için gayret içerisinde olacağız” dedi. Karatay bölgesinde tarım ve istihdama katkı sağlayacaklarını söyleyen Birtane, “Karatay, tarım ve hayvancılık bölgesiydi. Fakat artan maliyet ve mazot fiyatlarındaki yükselme nedeniyle çiftçimiz zorluk çekiyor. Karatay’ı tarım ve hayvancılık alanında ön plana çıkararak istihdama katkı sağlayacağız ve Karatay’ı cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi. (Ayşegül Ertul)

 

HABERE YORUM KAT

3 Yorum