Beysu Konyaspor'un çeyrek finaldeki rakibi belli oldu

Beysu Konyaspor'un çeyrek finaldeki rakibi belli oldu

Beysu Konyaspor, TBF Erkekler Federasyon Kupası çeyrek finalinde TED Ankara Kolejliler ile eşleşti

TBF Erkekler Federasyon Kupası'nda grup maçları tamamlandı.

Beysu Konyaspor Basketbol gruptaki son maçında OGM Ormanspor'u 75-67 yenerek grubu birinci bitirdi ve B Grubu'nun ikincisi TED Ankara Kolejliler ile eşleşti

Grup karşılaşmaları sonucunda;

A Grubu’nda Beysu Konyaspor Basketbol birinci, OGM Ormanspor ikinci,
B Grubu’nda Mamak Belediyesi birinci, TED Ankara Kolejliler ikinci,
C Grubu’nda Manisa Büyükşehir Belediye Spor birinci, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ikinci,
D Grubu’nda Samsunspor birinci, Final Spor ikinci sırayı alarak çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi.

Çeyrek final eşleşmeleri ise şu şekilde oluştu:

Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler
Manisa Büyükşehir Belediye Spor – Final Spor
Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor
Samsunspor – Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

Çeyrek final maçları 22 Eylül Çarşamba günü oynanacak.

TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekilde:

ERKEKLER FEDERASYON KUPASI PROGRAMI

18 Eylül Cumartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi

67-53

D

13.30

Fethiye Belediye Spor - Final Spor

79-89

C

15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor Karşıyaka

76-60

D

15.45

Sigortam.Net – Samsunspor

61-63

A

17.30

Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu Konyaspor Basketbol

81-89

B

18.00

Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye Basketbol

77-69

A

19.45

Budo Gemlik - OGM Ormanspor

61-76

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB Kağıtspor

81-76

19 Eylül Pazar

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

D

13.00

Final Spor - Sigortam.Net

64-69

C

13.30

Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir Belediye Spor

49-89

D

15.15

Samsunspor - Fethiye Belediye Spor

80-61

C

15.45

Bornova Belediyespor Karşıyaka - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

70-76

B

17.30

Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler

70-75

A

18.00

Beysu Konyaspor Basketbol - Budo Gemlik

85-63

B

19.45

Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi

51-79

A

20.15

OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi

110-108

20 Eylül Pazartesi

Grup

Saat

Müsabaka

Skor

C

13.00

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

101-66

D

13.30

Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor

84-85

C

15.15

Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor Karşıyaka

68-64

D

15.45

Final Spor – Samsunspor

77-78

A

17.30

Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir Belediyesi

73-78

B

18.00

Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli BŞB Kağıtspor

69-59

A

19.45

Beysu Konyaspor Basketbol - OGM Ormanspor

75-67

B

20.15

TED Ankara Kolejliler - Mamak Belediyesi

64-68

Çeyrek Final Eşleşmeleri

22 Eylül Çarşamba

Saat

Müsabaka

Skor

13.00Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler
15.15

Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Final Spor

17.30

Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor

19.45

Samsunspor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor

Yarı Final Eşleşmeleri

23 Eylül Perşembe

Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi

Final

25 Eylül Cumartesi

Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.