Beysu Konyaspor'un çeyrek finaldeki rakibi belli oldu
TBF Erkekler Federasyon Kupası'nda grup maçları tamamlandı.
Beysu Konyaspor Basketbol gruptaki son maçında OGM Ormanspor'u 75-67 yenerek grubu birinci bitirdi ve B Grubu'nun ikincisi TED Ankara Kolejliler ile eşleşti
Grup karşılaşmaları sonucunda;
A Grubu’nda Beysu Konyaspor Basketbol birinci, OGM Ormanspor ikinci,
B Grubu’nda Mamak Belediyesi birinci, TED Ankara Kolejliler ikinci,
C Grubu’nda Manisa Büyükşehir Belediye Spor birinci, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ikinci,
D Grubu’nda Samsunspor birinci, Final Spor ikinci sırayı alarak çeyrek finale yükselme başarısı gösterdi.
Çeyrek final eşleşmeleri ise şu şekilde oluştu:
Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler
Manisa Büyükşehir Belediye Spor – Final Spor
Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor
Samsunspor – Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
Çeyrek final maçları 22 Eylül Çarşamba günü oynanacak.
TBF YouTube’dan naklen yayınlanan Erkekler Federasyon Kupası'nın maç programı ve alınan sonuçlar şu şekilde:
ERKEKLER FEDERASYON KUPASI PROGRAMI | |||
18 Eylül Cumartesi | |||
Grup | Saat | Müsabaka | Skor |
C | 13.00 | Balıkesir Büyükşehir Belediyespor - Antalya Güneşi | 67-53 |
D | 13.30 | Fethiye Belediye Spor - Final Spor | 79-89 |
C | 15.15 | Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Bornova Belediyespor Karşıyaka | 76-60 |
D | 15.45 | Sigortam.Net – Samsunspor | 61-63 |
A | 17.30 | Mersin Büyükşehir Belediyesi - Beysu Konyaspor Basketbol | 81-89 |
B | 18.00 | Mamak Belediyesi - Akhisar Belediye Basketbol | 77-69 |
A | 19.45 | Budo Gemlik - OGM Ormanspor | 61-76 |
B | 20.15 | TED Ankara Kolejliler - Kocaeli BŞB Kağıtspor | 81-76 |
19 Eylül Pazar | |||
Grup | Saat | Müsabaka | Skor |
D | 13.00 | Final Spor - Sigortam.Net | 64-69 |
C | 13.30 | Antalya Güneşi - Manisa Büyükşehir Belediye Spor | 49-89 |
D | 15.15 | Samsunspor - Fethiye Belediye Spor | 80-61 |
C | 15.45 | Bornova Belediyespor Karşıyaka - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor | 70-76 |
B | 17.30 | Akhisar Belediye Basketbol - TED Ankara Kolejliler | 70-75 |
A | 18.00 | Beysu Konyaspor Basketbol - Budo Gemlik | 85-63 |
B | 19.45 | Kocaeli BŞB Kağıtspor - Mamak Belediyesi | 51-79 |
A | 20.15 | OGM Ormanspor - Mersin Büyükşehir Belediyesi | 110-108 |
20 Eylül Pazartesi | |||
Grup | Saat | Müsabaka | Skor |
C | 13.00 | Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor | 101-66 |
D | 13.30 | Sigortam.Net - Fethiye Belediye Spor | 84-85 |
C | 15.15 | Antalya Güneşi - Bornova Belediyespor Karşıyaka | 68-64 |
D | 15.45 | Final Spor – Samsunspor | 77-78 |
A | 17.30 | Budo Gemlik - Mersin Büyükşehir Belediyesi | 73-78 |
B | 18.00 | Akhisar Belediye Basketbol - Kocaeli BŞB Kağıtspor | 69-59 |
A | 19.45 | Beysu Konyaspor Basketbol - OGM Ormanspor | 75-67 |
B | 20.15 | TED Ankara Kolejliler - Mamak Belediyesi | 64-68 |
Çeyrek Final Eşleşmeleri | |||
22 Eylül Çarşamba | |||
Saat | Müsabaka | Skor | |
13.00 | Beysu Konyaspor Basketbol - TED Ankara Kolejliler | ||
15.15 | Manisa Büyükşehir Belediye Spor - Final Spor | ||
17.30 | Mamak Belediyesi - OGM Ormanspor | ||
19.45 | Samsunspor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor | ||
Yarı Final Eşleşmeleri | |||
23 Eylül Perşembe | |||
Çeyrek Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi | |||
Çeyrek Final 3. Maç Galibi – 4. Maç Galibi | |||
Final | |||
25 Eylül Cumartesi | |||
Yarı Final 1. Maç Galibi – 2. Maç Galibi |
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.