Bilişim ve teknolojide Nadir

Bilişim ve teknolojide Nadir

Nadir Bilgisayar Elektronik ve İletişim, bilişim ve teknolojide Nadir sloganı ile Akınsoft Bölge Bayii olarak Konyalılara hizmet vermeye devam ediyor. Nadir Seleş, Kasım ayında yüzde 40’a varan indirim yapıldığını belirtti.

Nadir Bilgisayar’da devam eden kampanyalar hakkında bilgi veren firma sahibi Nadir Seleş, “Restoran Yönetimi 3.040 TL yerine yüzde 30 indirimle 2.128 TL, otel yönetimi 9.965 TL yerine yüzde 40 indirim ile 5.979 TL, Ön Muhasebe 2.290 TL yerine yüzde 30 indirim ile 1.603 TL, Saha Satış 6.800 TL yerine yüzde 40 indirimle 4.080 TL, Wolvox Servis Yönetimi 5.220 TL yerine yüzde 40 indirim ile 3.132 TL, Hızlı Satış 2.785 TL yerine yüzde 30 indirimle 1.949 TL, E-ticaret 3.130 TL yerine yüzde 40 indirim ile 1.878 TL, Market Yönetimi 4.245 TL yerine yüzde 30 indirim ile 2.971 TL ve kampanyalara ek mevcut müşterilerimize ek yüzde 10 indirimimiz var. Ayrıca sanal Pazar entegrasyonu ise istediğiniz sanal pazarda mağaza aylık sadece 99 TL. OctoCloud bulut tabanlı ön muhasebe ise 1 yıl ücretsiz. Detaylı bilgiye www.nadirbilgisayar.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

dsc-0359.jpg

EREĞLİ VE SEYDİŞEHİR’E ÖZEL KAMPANYA

Ereğli ve Seydişehir’e özel WOLVOX 8 paketlerinde yüzde 40 indirime ilave +1 modül hediye kampanyalarının başladığını aktaran Seleş, “Kampanyalarımız yeni lisans alımlarında geçerlidir. Wolvox 8 ile stok yönetimi, satın alma yönetimi, satış yönetimi, MRP üretim yönetimi, finans yönetimi, CRM yönetimi, ithalat yönetimi, restoran yönetimi, insan kaynakları yönetimi, mali müşavirler, e-çözümler (e-defter, e-fatura, e-arşiv, e-ticaret, e-teklif), otel yönetimi, süper market yönetimi ve wmobil – mobil satış ile birlikte şube yönetimi birbiriyle entegre programlardır. Tamamen yerli ve milli imkânlarla geliştirilmiş bir sistemdir. Akınsoft’un restoran, otel, cafe, bar ve pastaneler için geliştirdiği adisyon sistemini Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’nde bulabilirsiniz. Ön muhasebe, genel muhasebe, e-ticaret, tüm modüller ve otel programları ile entegrasyonlu kullanma imkânı tanıyan Wolvox Restoran ile iş yükünüz hafifleyecek, işletmeniz kurumsallık kazanacak” şeklinde konuştu.

8-1-1-051.jpg

MASA DÜZENİNE UYGUN ŞEKİLLENİYOR

Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’yle birlikte kayıtlı masaların restoranın masa düzenine uygun olarak şekillenebileceğine dikkat çeken Seleş, “Menü şeklinde ve farklı birimlere göre satış gerçekleştirilebilir. Bir masaya ait birden fazla hesap açılabilir veya ortak açılan bir hesap ayrı ayrı ödenebilir. Wolvox Restoran paketiyle entegre çalışan Arayanı Tanıma Sistemi Caller Id, Qr Menü Sistemi, Whatsapp Sipariş Alabilme ve Garson Çağırma Sistemleri’nin de işletmelerin kurumsallığına ve hizmet kalitesinin artırılmasına katkı sağlamaktadır. Dokunmatik monitör desteği ile birlikte ikram ürün ve ikram raporları alınabilir, bağımsız bölüm tanımları oluşturabilirsiniz. Ayrıca yapılacak özel ayarlamalar ile program sosyal tesislerde kullanıma da uygundur. PDA, Android veya IOS işletim sistemli cihazlarda online kullanım özelliği sunduğu gibi yeni nesil ödeme kaydedici cihaz entegrasyonu da bulunmaktadır. Kısacası Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’nde, bir cafe veya restoranda ihtiyacınız olabilecek her türlü adisyon yönetim sistemine sahip olabileceksiniz” ifadelerini kullandı.

2-001.jpg

YÜZDE YÜZ YERLİ SERMAYE

Akınsoft’un sektörel bazlı dönem dönem kampanyalarının olduğunu aktaran Seleş, “Akınsoft, yüzde 100 yerli sermaye ve Konya’mızın Türkiye'nin yerli malıdır. Bu sebepten dolayı hemşerilerimize ve vatandaşlarımıza dönem dönem indirim kampanyaları yapıyoruz. Diğer paketlerden Wolvox’a geçişte veya eski versiyondan yeni versiyona geçişte kampanyalarımız oluyor. Wolvox Paketi’de cari, kasa, stok, fatura, transfer ve analiz modüllerimiz bulunuyor. Kullanıma uygun yapılması planlanan işe göre ilave modül ve kullanıcı sayıları ile büyüyüp istendiği şekilde geliştirilebilmektedir. Servislere özel ise servis yönetimi paketimiz var. Servislerde yapılan tamirat ve tadilatların faturalandırılması ve yapılan işin takibi açısından müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlıyor. İlk defa sistemlerimize geçmek isteyen veya güncelleme yaptırmak isteyen müşterilerimiz, bizimle her zaman 7/24 irtibata geçebilirler” diyerek sözlerine son verdi. Yiğit Berkay ÇOPUR

3.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.