Bisiklet antrenör kursu tamamlandı

Bisiklet antrenör kursu tamamlandı

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafında Konya’da yapılan 1.2.3. Kademe Antrenör Eğitim Kursu tamamlandı

 

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafında Konya’da yapılan 1.2.3. Kademe Antrenör Eğitim Kursu tamamlandı. Konuyla ilgili federasyondan yapılan açıklamada,  “Ülkemizde geçmişte başarılı bir spor hayatına sahip olan ve eğitimlerini tamamlayarak antrenörlük hayatları da büyük bir başarı ile devam ettiren hocalarımız; Miraç Kal, Nazım Bakırcı ve Fatih Harmancı’ya sonsuz teşekkürlerimizi sunarız” denildi.

ŞİMDİYE KADARKİLERİNM EN İYİSİ

Açıklamanın devamında şu görüşlere yer verildi: “Şimdiye kadar açılmış olan antrenörlük kurslarının içinde en iyisi olan bu kursumuz federasyonumuz açısından önemli olduğu kadar sporcularımız açısından da büyük bir şanstır. Yaptıkları yeni uygulamalarla gerçekten bisiklet sporuna olan sevincimizi ve hayranlığımızı artırmıştır. İnanıyoruz ki; yüksek bir noktaya gelmiş olan antrenörlük eğitimleri kesinlikle bundan sonra daha da geriye gitmeyecektir. Bisikleti bilen ve sürebilen arkadaşlarımızla yolumuz devam edecektir. Daha sonra açılacak olan kurslarımızda hocalarımız ve sporcularımızla başka programlarda karşılaşmayı ümit ediyoruz.”

bisiklet.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.