1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Borsada Günlük İşlemler (1)
Borsada Günlük İşlemler (1)

Borsada Günlük İşlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

A+A-

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,45-3,33-25,64
Acıpayam Selüloz4,02-1,7123,31
Adana Çimento (A)6,890,5813,88
Adana Çimento (B)4,83-1,2317,52
Adana Çimento (C)1,250,00-11,35
Adel Kalemcilik11,05-1,340,45
Adese Alışveriş Ticaret2,04-3,77-12,82
Afyon Çimento4,56-1,08-0,65
Ak Enerji0,56-3,45-11,11
Akbank6,08-4,403,32
Akçansa7,36-0,670,14
Akdenız Güvenlık Hız.2,19-1,358,96
Akfen GMYO1,47-2,65-10,91
Akın Tekstil8,97-0,22-5,08
Akiş GMYO2,57-1,150,39
Akmerkez GMYO17,45-3,646,60
Aksa9,000,0020,64
Aksa Enerji2,54-2,31-5,22
Aksigorta4,523,2043,98
Aksu Enerji8,90-1,0015,28
Alarko Carrıer40,80-2,353,66
Alarko GMYO45,18-1,780,58
Alarko Holding2,69-1,8229,95
Albaraka Türk1,80-2,7047,54
Alcatel Lucent Teletaş6,95-3,3420,66
Alkim Kağıt4,12-0,96-0,72
Alkim Kimya25,00-1,815,49
Altınyağ0,47-2,086,82
Altınyunus Çeşme4,190,720,96
Anadolu Cam3,120,3216,42
Anadolu Efes19,95-1,14-3,16
Anadolu Grubu Holding12,14-4,0318,55
Anadolu Hayat Emek.5,45-0,14-4,29
Anadolu Isuzu7,652,1423,79
Anadolu Sigorta4,240,002,91
Anel Elektrik1,62-1,220,00
Arçelik18,921,8319,82
Arena Bilgisayar3,502,34-20,63
Armada Bilgisayar10,4212,5312,16
Arsan Tekstil1,610,00-0,62
Artı Yatırım Holding0,94-2,088,05
Aselsan22,400,81-6,98
Aslan Çimento26,08-1,58-7,39
Ata GMYO3,860,00-3,74
Atakule GMYO1,22-1,61-7,28
Atlantis Yatırım Holding0,480,00166,67
Atlas Yat. Ort.1,80-4,76109,30
AvivaSA Emeklilik Hayat9,70-3,9626,47
Avrasya GMYO1,14-5,0029,55
Avrasya Petrol ve Tur.1,11-2,632,78
Avrasya Stratejik GMYF1.261,000,041,18
Avrupa Yatırım Holding2,751,8513,17
Ayen Enerji2,59-1,8910,21
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,550,659,15
Aygaz11,210,99-1,06
Bagfaş4,99-3,293,53
Bak Ambalaj5,424,036,90
Balatacılar Balatacılık0,38-2,5615,15
Bantaş Ambalaj1,660,6132,27
Banvit10,13-2,03-6,12
Baştaş Başkent Çimento1,890,53-6,44
Batı Çimento2,34-1,27-2,90
Batısöke Çimento1,00-1,96-8,26
Bera Holding1,79-1,65-13,11
Berkosan Yalıtım1,841,101,66
Beşiktaş Futbol Yat.1,48-3,27-8,64
Beyaz Filo3,68-3,1634,80
Bilici Yatırım1,74-2,2527,94
Bim Mağazalar81,500,87-6,32
Birko Mensucat0,273,85-10,00
Birlik Mensucat0,76-1,30-35,04
Bizim Mağazaları7,63-4,8612,21
Bolu Çimento3,21-2,43-6,41
Bomonti Elektrik0,851,1977,08
Borusan Mannesmann9,830,0026,03
Borusan Yat. Paz.37,26-0,05-0,96
Bosch Fren Sistemleri168,00-1,183,70
Bossa4,39-3,094,42
Boyner Perakende Yat.4,08-1,693,55
Brisa7,520,2718,80
Burçelik3,210,000,00
Burçelik Vana1,55-2,524,73
Bursa Çimento4,58-3,174,09
Carrefoursa3,52-1,951,15
Coca Cola İçecek31,82-2,393,04
Cosmos Yat. Holding0,92-3,16-5,15
Credıtwest Faktorıng1,140,889,62
Çelebi72,252,1913,96
Çelik Halat5,70-1,55-5,00
Çemaş Döküm0,750,00-1,32
Çemtaş5,72-1,89-5,92
Çimbeton30,82-3,877,76
Çimentaş15,23-9,5619,92
Çimsa7,11-0,97-5,83
Çuhadaroğlu Metal1,91-2,057,30
Dagi Giyim1,34-2,908,06
Dagi Yatırım Holding1,53-4,9751,49
Dardanel1,04-0,95-5,45
Datagate Bilgisayar7,79-3,3582,01
Demısaş Döküm3,09-2,5224,60
Denge Holding3,798,91226,72
Deniz GMYO2,99-1,97-1,64
Denizbank14,730,20-22,88
Denizli Cam10,821,69-6,08
Derimod8,59-2,16-0,92
Desa Deri1,83-2,145,78
Despec Bilgisayar3,59-1,649,45
Deva Holding4,402,5633,74
Diriteks Diriliş Tekstil0,68-2,86-12,82
Ditaş Doğan5,76-3,525,11
DO-CO463,00-3,04-3,30
Doğan Burda2,73-3,53-9,30
Doğan Holding1,17-0,8514,71
Doğtaş Kelebek Mobilya1,07-3,60-12,30
Doğusan1,58-5,95-34,44
Doğuş GMYO2,11-5,800,00
Doğuş Otomotiv4,74-3,669,22
Döktaş Dökümcülük9,43-1,3615,71
Duran Doğan Basım6,00-4,0017,65
Dyo Boya2,91-3,000,34
Eczacıbaşı İlaç2,90-0,686,23
Eczacıbaşı Yatırım7,85-1,889,03
Edip Gayrimenkul0,70-1,41-9,09
Ege Endüstri470,00-0,2136,63
Ege Gübre24,940,0014,93
Ege Profil12,443,5840,25
Ege Seramik3,451,472,99
Egeli & Co Tarım Girişim0,157,1415,38
Egeli&Co Enerji Yatırım0,313,3329,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,0010,00
Egeplast4,152,988,07
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,85-1,16-13,27
Eminiş Ambalaj0,980,00-16,24
Emlak Konut GMYO1,57-0,634,67
Enerjisa Enerji5,59-2,449,61
Enka İnşaat4,890,006,77
Erbosan63,40-0,781,60
Ereğli Demir Çelik9,224,7727,70
Ersu Gıda0,85-2,30-7,61
Escort Teknoloji0,63-1,56-17,11
Etiler Gıda2,053,02-3,76
Euro Kapital Yat. Ort.0,68-2,86-4,23
Euro Trend Yat. Ort.0,63-1,56-1,56
Euro Yat. Ort.0,60-1,64-4,76
Euro Yatırım Holding0,64-3,0316,36
Fenerbahçe Futbol6,46-1,82-6,65
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,86-3,387,52
F-M İzmit Piston18,30-2,616,09
Fonet Bilgi Teknolojileri4,75-3,2638,89
Ford Otosan49,580,04-0,84
Formet Çelik Kapı6,0610,18377,17
Frigo Pak Gıda1,79-0,565,29
Galatasaray Sportif1,24-2,360,00
Garanti Bankası8,74-4,799,80
Garanti Faktoring3,08-5,2355,56
Garanti Yat. Ort.0,62-1,59-21,52
Gedik Y. Men. Değ.3,54-1,679,94
Gedik Yatırım Holding3,02-1,9528,51
Gediz Ambalaj4,510,228,67
Gentaş1,89-1,566,78
Gersan Elektrik2,15-3,15-11,90
Global Men. Değ.0,490,004,26
Global Yat. Holding3,36-4,0012,37
Good-Year3,390,59-1,45
Göltaş Çimento10,95-1,79-11,91
Gözde Girişim3,46-2,2629,59
GSD Denizcilik1,37-4,8619,13
GSD Holding0,95-5,9418,75
Gübre Fabrik.2,84-0,70-4,05
Güler Yat. Holding1,09-4,391,87
Güneş Sigorta1,47-2,65-2,00
Halk GMYO0,740,005,71
Halk Sigorta1,110,000,91
Hatay Tekstil3,89-2,02-1,52
Hedef Girişim1,14-0,87-1,72
Hektaş10,68-1,9315,21
HUB Girişim2,14-0,4713,83
Hürriyet Gzt.0,87-1,14-6,45
ICBC Turkey Bank3,87-0,77-21,50
İdealist Danışmanlık18,531,2671,57
İdealist GMYO1,64-1,200,61
İhlas Ev Aletleri0,86-3,37160,61
İhlas Gayrimenkul0,83-2,35-11,66
İhlas Gazetecilik0,76-3,8024,59
İhlas Holding0,39-2,5021,88
İhlas Yayın Holding0,49-2,0048,48
İndeks Bilgisayar7,66-2,4228,31
Info Yatırım1,62-3,5757,28
İntema7,81-1,6430,24
İpek Doğal Enerji4,61-0,65-14,15
İskenderun Demir Çelik7,352,6529,86

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT