Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım3,543,8190,32
Acıpayam Selüloz9,69-7,2752,12
Adel Kalemcilik12,320,08-21,53
Adese Alışveriş Ticaret1,562,639,22
Afyon Çimento2,750,3620,71
Ak Enerji1,13-0,883,67
Akbank5,690,53-29,84
Akçansa7,990,88-17,58
Akdenız Güvenlık Hız.1,890,00-10,43
Akfen GMYO3,19-1,54-21,23
Akın Tekstil14,404,734,42
Akiş GMYO3,54-0,56-12,38
Akmerkez GMYO26,70-1,1119,17
Aksa6,450,00-7,90
Aksa Enerji4,652,8822,37
Aksigorta6,37-1,0917,57
Aksu Enerji9,72-2,99-34,63
Alarko Carrıer64,65-0,547,75
Alarko GMYO14,64-0,20-3,57
Alarko Holding5,080,20-14,62
Albaraka Türk1,371,48-10,46
Alcatel Lucent Teletaş19,38-2,2760,96
Alkim Kağıt9,55-1,5576,21
Alkim Kimya11,69-2,5088,49
Altınyağ1,06-9,40158,54
Altınyunus Çeşme27,082,50171,07
Anadolu Cam4,230,82-0,80
Anadolu Efes18,540,76-19,67
Anadolu Grubu Holding17,52-0,45-0,40
Anadolu Hayat Emek.6,40-1,235,18
Anadolu Isuzu11,47-0,35-5,75
Anadolu Sigorta5,700,1837,23
Anel Elektrik3,821,8719,00
Arçelik15,77-5,11-24,33
ARD Bilişim Teknolojileri29,62-3,52
Arena Bilgisayar15,992,96119,49
Armada Bilgisayar22,02-1,4334,35
Arsan Tekstil4,86-2,0235,75
Artı Yatırım Holding2,212,79172,84
Aselsan30,180,4044,13
Ata GMYO3,363,70-25,83
Atakule GMYO1,681,82-12,50
Atlantis Yatırım Holding1,550,6555,00
Atlas Yat. Ort.1,600,6311,11
AvivaSA Emeklilik Hayat13,224,09-1,38
Avrasya GMYO2,269,7149,67
Avrasya Petrol ve Tur.2,144,9017,58
Avrasya Stratejik GMYF1.428,500,0111,09
Avrupa Yatırım Holding1,69-1,179,74
Ayen Enerji3,28-1,20-5,48
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,93-6,3933,79
Aygaz10,72-0,56-11,74
Bagfaş18,582,9410,46
Bak Ambalaj8,581,5416,73
Balatacılar Balatacılık2,35-2,0889,52
Bantaş Ambalaj3,200,0026,98
Banvit25,30-2,4736,24
Baştaş Başkent Çimento3,40-0,5831,27
Batı Çimento2,97-0,67-10,27
Batısöke Çimento1,27-2,31-3,05
Bera Holding4,276,2210,91
Berkosan Yalıtım3,65-0,5433,21
Beşiktaş Futbol Yat.2,469,820,41
Beyaz Filo3,770,0019,30
Bilici Yatırım7,70-0,7776,20
Bim Mağazalar65,105,5140,88
Birko Mensucat0,43-2,2738,71
Birlik Mensucat1,44-0,6926,32
Bizim Mağazaları13,620,9621,93
Bomonti Elektrik4,269,79232,81
Borusan Mannesmann10,451,75-8,73
Borusan Yat. Paz.68,002,6413,50
Bosch Fren Sistemleri274,90-0,76-4,48
Bossa9,38-0,7416,38
Brisa11,132,1118,67
Burçelik8,102,0239,41
Burçelik Vana17,161,0076,73
Bursa Çimento4,05-1,461,16
Carrefoursa7,44-0,8057,96
Casa Emtia Petrol22,589,93140,47
Ceo Event Medya3,601,98-1,70
Coca Cola İçecek40,52-2,607,03
Cosmos Yat. Holding2,82-2,0838,24
Credıtwest Faktorıng3,27-1,5113,54
Çelebi88,05-1,73-13,76
Çelik Halat9,90-2,4652,31
Çemaş Döküm1,151,77-8,26
Çemtaş7,52-1,05-7,49
Çimbeton73,15-0,8177,29
Çimentaş28,52-9,9790,13
Çimsa7,94-0,38-12,56
Çuhadaroğlu Metal3,20-0,930,31
Dagi Giyim3,877,8054,80
Dagi Yatırım Holding6,809,85200,88
Dardanel10,50-0,94177,04
Datagate Bilgisayar8,78-2,4412,42
Demısaş Döküm3,82-2,559,77
Denge Holding1,504,179,49
Deniz GMYO3,93-3,91-22,18
Denizli Cam7,41-0,13-11,15
Derimod6,80-0,15-4,76
Derlüks Deri4,20-3,893,81
Desa Deri4,631,981,98
Despec Bilgisayar6,83-1,5961,08
Deva Holding18,78-0,58110,36
Diriteks Diriliş Tekstil1,304,0066,67
Ditaş Doğan17,04-4,0579,08
DO-CO378,80-1,99-32,84
Doğan Burda12,924,87112,85
Doğan Holding1,910,536,38
Doğtaş Kelebek Mobilya1,940,5217,58
Doğusan2,27-0,449,13
Doğuş GMYO5,312,1217,22
Doğuş Otomotiv10,723,6812,61
Döktaş Dökümcülük24,40-1,61-22,90
Duran Doğan Basım16,05-0,3714,32
Dyo Boya5,230,586,73
Eczacıbaşı İlaç5,620,1853,95
Eczacıbaşı Yatırım12,290,8227,59
Edip Gayrimenkul1,92-1,0338,13
Ege Endüstri570,003,041,32
Ege Gübre66,409,9333,33
Ege Profil14,932,2624,73
Ege Seramik4,640,8725,07
Egeli & Co Tarım Girişim0,87-9,37171,88
Egeli&Co Enerji Yatırım0,70-2,7879,49
Egeli&Co Yatırım Holding0,48-9,43140,00
Egeplast16,520,7332,16
Ekiz Kimya8,10-10,001227,87
Emek Elektrik2,050,4928,93
Eminiş Ambalaj3,379,77121,71
Emlak Konut GMYO1,472,080,68
Enerjisa Enerji8,122,7820,55
Enka İnşaat5,49-3,35-1,65
Erbosan19,940,10-20,18
Ereğli Demir Çelik8,05-0,74-10,95
Ersu Gıda5,02-3,83142,51
Escort Teknoloji3,89-1,02179,86
Etiler Gıda2,751,1012,24
Euro Kapital Yat. Ort.1,811,128,38
Euro Trend Yat. Ort.1,45-1,3616,00
Euro Yat. Ort.1,58-1,2533,90
Euro Yatırım Holding1,610,637,33
Fenerbahçe Futbol11,839,94-18,24
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,920,51-14,22
F-M İzmit Piston51,851,579,47
Fonet Bilgi Teknolojileri10,361,5734,72
Ford Otosan61,85-3,43-6,45
Formet Çelik Kapı4,69-3,1056,33
Frigo Pak Gıda13,48-4,734,01
Galatasaray Sportif3,399,7167,00
Garanti Bankası7,820,51-29,80
Garanti Faktoring4,872,3125,84
Garanti Yat. Ort.1,661,8453,70
Gedik Y. Men. Değ.9,55-7,91203,66
Gedik Yatırım Holding21,90-6,01184,79
Gediz Ambalaj9,39-1,0538,91
Gentaş2,241,362,28
Gersan Elektrik3,810,2619,44
Global Men. Değ.4,919,84161,17
Global Yat. Holding3,640,55-25,26
Good-Year5,080,4025,43
Göltaş Çimento15,43-2,16-13,27
Gözde Girişim4,103,02-20,23
GSD Denizcilik3,889,9251,56
GSD Holding1,70-3,4114,09
Gübre Fabrik.22,585,42149,78
Güler Yat. Holding10,57-9,97420,69
Güneş Sigorta3,362,1354,13
Halk GMYO1,839,5850,00
Halk Sigorta3,900,0096,97
Hatay Tekstil9,29-2,8235,23
Hedef Girişim2,422,54-7,28
Hektaş14,80-0,0784,54
HUB Girişim22,561,62140,29
Hürriyet Gzt.1,670,0046,49
ICBC Turkey Bank4,590,66-12,90
İdealist Danışmanlık3,380,601,81
İdealist GMYO4,415,0044,12
İhlas Ev Aletleri1,750,00-44,09
İhlas Gayrimenkul1,230,822,50
İhlas Gazetecilik3,71-0,27-45,52
İhlas Holding0,680,00-25,27
İhlas Yayın Holding1,053,962,94
İndeks Bilgisayar10,80-2,5311,34
Info Yatırım7,04-4,09-20,90
İntema9,680,214,54
İpek Doğal Enerji14,75-4,7291,06
İskenderun Demir Çelik7,070,00-11,74

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.