Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)373.422,90-10,00125,18
İş Bankası (B)53.550,00-10,0077,43
İş Bankası (C)4,871,46-24,02
İş Bankası (Kur.)570.999,00171,91
İş Fin.Kir.4,001,015,26
İş Girişim6,760,7577,89
İş GMYO1,681,82-4,55
İş Y. Men. Değ.5,88-0,6846,02
İş Yat. Ort.2,53-0,3957,01
İşbir Holding816,600,8189,91
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,651,564,84
İttifak Holding2,79-1,76-25,00
İz Hayvancılık Tarım5,20-7,9698,74
İzmir Demir Çelik12,11-0,7447,86
İzmir Fırça2,32-2,5228,89
Jantsa Jant Sanayi70,300,3632,17
Kafein Yazılım16,901,3851,71
Kapital Yat. Holding3,17-7,8530,99
Kaplamin7,16-1,9229,01
Kardemir (A)2,711,122,26
Kardemir (B)2,531,61-4,17
Kardemir (D)2,522,44-5,26
Karel Elektronik16,654,1314,59
Karsan Otomotiv1,810,0014,56
Karsu Tekstil3,390,004,63
Kartonsan458,300,9518,63
Katmerciler Ekipman3,860,520,52
Kent Gıda473,609,99169,40
Kerevitaş Gıda4,092,2525,46
Kervansaray Yat. Holding0,48-4,00-12,73
Kiler GMYO3,179,69-16,36
Klimasan Klima17,510,63-20,70
Koç Holding15,702,95-21,54
Konfrut Gıda10,881,6839,13
Konya Çimento263,401,70-2,91
Kordsa Teknik Tekstil11,181,27-12,08
Koza Altın73,600,00-0,61
Koza Madencilik12,39-0,5623,53
Körfez GMYO3,052,3527,62
Kristal Kola1,922,1327,15
Kron Telekomünikasyon24,886,6095,60
Kuştur Kuşadası Turizm36,02-2,6051,98
Kuyumcukent Gayrimenkul1,711,793,64
Kütahya Porselen22,64-9,94241,99
Lider Faktoring2,322,2026,43
Link Bilgisayar28,201,9555,37
Logo Yazılım77,801,5727,96
Lokman Hekim Sağlık7,14-0,2823,53
Lüks Kadife12,60-4,1145,83
Makina Takım1,721,78-8,51
Marka Yatırım Holding1,380,7316,95
Marmaris Altınyunus76,001,817,04
Marshall58,55-3,7823,16
Martı GMYO1,291,5727,72
Martı Otel1,011,0010,99
Mavi Giyim41,481,42-28,36
Mazhar Zorlu Holding16,400,8035,65
Mega Polietilen4,377,1198,64
Menderes Tekstil1,822,8238,93
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm21,180,098,95
Merko Gıda1,402,9433,33
Metal Gayrimenkul1,29-3,7341,76
Metemtur Otelcilik2,033,5714,04
Metro Holding1,392,960,72
Metro Petrol ve Tesisleri2,125,478,16
Metro Yatırım Ortaklığı2,251,35-57,81
Migros Ticaret34,240,1241,37
Milpa4,16-3,0389,95
Mistral GMYO2,182,3515,34
MLP Sağlık16,28-0,251,75
MMC San. Ve Tic. Yat.1,90-2,5666,67
Mondi Tire Kutsan6,930,5867,39
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.096,602,18
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,201,4543,08
Net Holding2,331,75-10,38
Netaş Telekom.15,548,7518,99
Niğbaş Niğde Beton9,100,0046,77
Nuh Çimento13,120,6119,44
Nurol GMYO4,239,8718,49
Odaş Elektrik1,901,6031,42
Olmuksan-IP4,50-1,1075,72
Orge Enerji Elektrik5,44-0,379,68
Orma Orman Mahsulleri5,003,0981,16
Osmanlı Menkul7,49-0,1379,15
Ostim Endüstriyel Yat2,200,9230,95
Otokar138,700,14-5,67
Oyak Çimento5,62-0,532,23
Oyak Yat. Ort.6,215,25166,52
Oylum Sınai Yatırımlar3,180,952,95
Özak GMYO3,051,3318,68
Özbal Çelik Boru1,984,7622,84
Özderici GMYO1,653,125,10
Özerden Plastik2,510,4010,09
Panora GMYO5,390,75-3,78
Papilon Savunma17,602,15128,38
Park Elek.Madencilik3,431,4812,46
Parsan15,762,27-6,97
Pegasus59,109,95-31,60
Peker GMYO5,73-2,8883,07
Penguen Gıda3,489,7868,12
Pera GMYO1,003,096,38
Pergamon Dış Ticaret8,962,2815,80
Petkim3,541,72-7,09
Petrokent Turizm177,00-2,6438,17
Pınar Et Ve Un21,904,68138,82
Pınar Su6,761,96191,38
Pınar Süt21,049,9366,06
Plastikkart9,650,314,10
Polisan Holding2,631,54-12,84
Politeknik Metal122,50-8,5861,03
Prizma Press Matbaacılık3,850,52-10,47
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.184,400,206,91
QNB Finans Fin. Kir.107,200,19-16,96
QNB Finansbank48,80-0,3730,13
Ral Yatırım Holding14,153,21108,09
Ray Sigorta6,73-2,6096,78
Reysaş GMYO5,001,838,93
Reysaş Lojistik6,640,3051,60
Rhea Girişim2,001,5268,07
Rodrigo Tekstil2,6410,0045,86
Royal Halı2,12-0,4754,74
RTA Laboratuvarları28,02-9,961107,76
Sabancı Holding8,601,90-5,70
Safkar Ege Soğutmacılık4,60-1,92111,01
Salix Yatırım Holding8,403,0716,50
Sanel Mühendislik5,37-0,3732,59
Sanifoam Sünger5,97-0,3319,40
Sanko Pazarlama7,620,00-1,55
Saray Matbaacılık2,212,3123,46
Sarkuysan5,710,5318,22
Sasa Polyester10,090,7030,53
Say Reklamcılık3,562,5958,93
Sekuro Plastik5,531,103,17
Selçuk Ecza Deposu8,83-2,8648,04
Selçuk Gıda3,38-2,8796,51
Senkron Güvenlik3,020,0010,62
Serve Film Prodüksiyon4,46-3,04180,50
Servet GMYO16,480,4993,88
Seyitler Kimya9,13-3,4934,46
Silverline Endüstri2,651,5322,69
Sinpaş GMYO1,205,263,45
Smartiks Yazılım9,850,510,41
Soda Sanayii5,981,36-3,24
Sodaş Sodyum Sanayii13,50-9,94251,00
Söktaş3,593,4635,47
Sönmez Filament6,600,3035,25
Sönmez Pamuklu6,722,7536,59
Sumaş Suni Tahta11,750,0018,69
Şeker Fin. Kir.5,103,456,69
Şekerbank1,132,73-13,74
Şişe Cam5,080,99-3,61
Şok Marketler12,212,9513,48
T. Halk Bankası5,300,95-10,32
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,600,59-6,88
T.S.K.B.1,040,00-14,05
T.Tuborg14,770,0724,12
Taç Tarım Ürünleri5,85-9,8687,50
Tat Gıda9,501,8256,15
TAV Havalimanları20,589,99-24,24
Taze Kuru Gıda16,91-9,96133,56
Tek-Art Turizm1,381,479,52
Tekfen Holding14,020,65-24,43
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,260,5572,86
Temapol Polimer Plastik7,015,7334,29
TGS Dış Ticaret4,942,495,78
Tofaş Oto. Fab.22,042,51-5,42
Torunlar GMYO2,534,12-8,00
Trabzon Liman13,90-0,8630,39
Trabzonspor Sportif5,353,28148,84
Trakya Cam3,340,91-4,57
Trend GMYO3,921,2978,18
TSKB GMYO2,58-5,4992,54
Tuğçelik4,800,4221,52
Tukaş10,52-8,92-14,82
Turcas Petrol2,841,436,37
Turkcell13,90-1,770,72
Tümosan Motor ve Traktör6,070,83-5,30
Tüpraş83,904,68-33,83
Türk Hava Yolları12,339,99-14,73
Türk Prysmian Kablo4,022,2955,50
Türk Telekom7,681,324,21
Türk Traktör61,601,1516,42
Türker Proje Gayrimenkul41,96-0,38-0,10
Ufuk Yatırım4,822,1286,82
Ulaşlar Turizm Yat.2,73-0,7328,77
Ulusoy Elektrik33,504,3025,94
Ulusoy Un Sanayi10,384,43171,73
Umpaş Holding0,72-4,0016,13
Uşak Seramik1,690,600,00
Utopya Turizm6,051,1722,97
Uzertaş Boya4,40-1,7998,20
Ülker Bisküvi23,780,516,35
Vakıf Fin. Kir.2,373,49-2,07
Vakıf GMYO2,196,3126,52
Vakıf Yat. Ort.2,422,543,86
Vakıflar Bankası4,591,32-16,70
Vakko Tekstil5,032,6510,79
Vanet Gıda1,720,5820,28
Verusa Holding19,210,263,50
Verusaturk Girisim4,881,67-7,20
Vestel13,841,629,67
Vestel Beyaz Eşya23,140,617,13
Viking Kağıt4,913,37162,57
Yapı Kredi Koray GMYO3,021,6824,79
Yapı ve Kredi Bank.2,210,91-10,89
Yaprak Süt ve Besi Çift.12,269,9695,53
Yataş7,441,091,36
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,031,5026,09
Yeni Gimat GMYO12,080,170,91
Yeşil GMYO0,630,00-1,56
Yeşil Yapı0,63-1,56-4,55
Yeşil Yatırım Holding13,910,1423,86
Yibitaş İnşaat Malzeme8.070,00-3,91174,02
Yonga Mobilya21,409,74131,60
Yükselen Çelik9,489,6054,65
Yünsa12,85-1,1527,63
Zorlu Enerji1,382,99-15,34

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.