Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)373.422,90125,18
İş Bankası (B)53.549,900,0077,43
İş Bankası (C)4,941,44-22,93
İş Bankası (Kur.)518.999,90-9,11147,14
İş Fin.Kir.3,89-2,752,37
İş Girişim6,66-1,4875,26
İş GMYO1,67-0,60-5,11
İş Y. Men. Değ.5,81-1,1944,28
İş Yat. Ort.2,45-3,1652,05
İşbir Holding744,00-8,8973,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,63-3,081,61
İttifak Holding2,67-4,30-28,23
İz Hayvancılık Tarım4,68-10,0078,87
İzmir Demir Çelik11,85-2,1544,69
İzmir Fırça2,25-3,0225,00
Jantsa Jant Sanayi69,00-1,8529,73
Kafein Yazılım16,51-2,3148,20
Kapital Yat. Holding3,05-3,7926,03
Kaplamin7,06-1,4027,21
Kardemir (A)2,720,372,64
Kardemir (B)2,550,79-3,41
Kardemir (D)2,540,79-4,51
Karel Elektronik15,42-7,396,13
Karsan Otomotiv1,79-1,1013,29
Karsu Tekstil3,31-2,362,16
Kartonsan453,00-1,1617,25
Katmerciler Ekipman3,82-1,04-0,52
Kent Gıda520,909,99196,30
Kerevitaş Gıda3,97-2,9321,78
Kervansaray Yat. Holding0,46-4,17-16,36
Kiler GMYO3,12-1,58-17,68
Klimasan Klima17,26-1,43-21,83
Koç Holding16,666,11-16,74
Konfrut Gıda10,63-2,3035,93
Konya Çimento261,00-0,91-3,80
Kordsa Teknik Tekstil11,14-0,36-12,39
Koza Altın74,801,631,01
Koza Madencilik12,581,5325,42
Körfez GMYO3,204,9233,89
Kristal Kola1,89-1,5625,17
Kron Telekomünikasyon24,40-1,9391,82
Kuştur Kuşadası Turizm36,441,1753,76
Kuyumcukent Gayrimenkul1,70-0,583,03
Kütahya Porselen22,800,71244,41
Lider Faktoring2,24-3,4522,07
Link Bilgisayar27,64-1,9952,29
Logo Yazılım76,15-2,1225,25
Lokman Hekim Sağlık7,08-0,8422,49
Lüks Kadife11,65-7,5434,84
Makina Takım1,741,16-7,45
Marka Yatırım Holding1,433,6221,19
Marmaris Altınyunus74,45-2,044,86
Marshall57,50-1,7920,95
Martı GMYO1,290,0027,72
Martı Otel0,99-1,988,79
Mavi Giyim43,304,39-25,22
Mazhar Zorlu Holding16,400,0035,65
Mega Polietilen4,23-3,2092,27
Menderes Tekstil1,946,5948,09
Mensa0,31-3,13
Merit Turizm20,16-4,823,70
Merko Gıda1,35-3,5728,57
Metal Gayrimenkul1,17-9,3028,57
Metemtur Otelcilik2,082,4616,85
Metro Holding1,33-4,32-3,62
Metro Petrol ve Tesisleri2,02-4,723,06
Metro Yatırım Ortaklığı2,20-2,22-58,75
Migros Ticaret33,52-2,1038,40
Milpa4,10-1,4487,21
Mistral GMYO2,190,4615,87
MLP Sağlık17,004,426,25
MMC San. Ve Tic. Yat.1,85-2,6362,28
Mondi Tire Kutsan6,80-1,8864,25
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.096,602,18
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret18,15-0,2742,69
Net Holding2,25-3,43-13,46
Netaş Telekom.14,91-4,0514,17
Niğbaş Niğde Beton9,110,1146,94
Nuh Çimento12,91-1,6017,53
Nurol GMYO4,08-3,5514,29
Odaş Elektrik1,910,5332,12
Olmuksan-IP4,35-3,3369,86
Orge Enerji Elektrik5,450,189,88
Orma Orman Mahsulleri4,79-4,2073,55
Osmanlı Menkul7,23-3,4772,93
Ostim Endüstriyel Yat2,262,7334,52
Otokar135,90-2,02-7,58
Oyak Çimento5,843,916,23
Oyak Yat. Ort.6,210,00166,52
Oylum Sınai Yatırımlar3,06-3,77-0,93
Özak GMYO3,04-0,3318,29
Özbal Çelik Boru1,93-2,5319,74
Özderici GMYO1,650,005,10
Özerden Plastik2,41-3,985,70
Panora GMYO5,34-0,93-4,67
Papilon Savunma15,86-9,89105,80
Park Elek.Madencilik3,481,4614,10
Parsan15,65-0,70-7,62
Pegasus58,80-0,51-31,94
Peker GMYO6,065,7693,61
Penguen Gıda3,634,3175,36
Pera GMYO0,98-2,004,26
Pergamon Dış Ticaret8,79-1,9013,60
Petkim3,540,00-7,09
Petrokent Turizm171,40-3,1633,80
Pınar Et Ve Un20,28-7,40121,16
Pınar Su6,29-6,95171,12
Pınar Süt19,88-5,5156,91
Plastikkart9,892,496,69
Polisan Holding2,630,00-12,84
Politeknik Metal122,500,0061,03
Prizma Press Matbaacılık3,79-1,56-11,86
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.185,400,087,00
QNB Finans Fin. Kir.106,00-1,12-17,89
QNB Finansbank48,32-0,9828,85
Ral Yatırım Holding13,90-1,77104,41
Ray Sigorta6,41-4,7587,43
Reysaş GMYO4,86-2,805,88
Reysaş Lojistik6,40-3,6146,12
Rhea Girişim1,97-1,5065,55
Rodrigo Tekstil2,733,4150,83
Royal Halı2,08-1,8951,82
RTA Laboratuvarları25,22-9,99987,07
Sabancı Holding8,58-0,23-5,92
Safkar Ege Soğutmacılık4,55-1,09108,72
Salix Yatırım Holding8,703,5720,67
Sanel Mühendislik5,665,4039,75
Sanifoam Sünger5,83-2,3516,60
Sanko Pazarlama7,36-3,41-4,91
Saray Matbaacılık2,17-1,8121,23
Sarkuysan5,59-2,1015,73
Sasa Polyester10,483,8735,58
Say Reklamcılık3,919,8374,55
Sekuro Plastik5,39-2,530,56
Selçuk Ecza Deposu8,48-3,9642,17
Selçuk Gıda3,30-2,3791,86
Senkron Güvenlik2,93-2,987,33
Serve Film Prodüksiyon4,787,17200,63
Servet GMYO16,10-2,3189,41
Seyitler Kimya8,81-3,5029,75
Silverline Endüstri2,62-1,1321,30
Sinpaş GMYO1,14-5,00-1,72
Smartiks Yazılım9,49-3,65-3,26
Soda Sanayii5,980,00-3,24
Sodaş Sodyum Sanayii12,82-5,04233,32
Söktaş3,49-2,7931,70
Sönmez Filament6,47-1,9732,58
Sönmez Pamuklu6,60-1,7934,15
Sumaş Suni Tahta11,74-0,0918,59
Şeker Fin. Kir.5,06-0,785,86
Şekerbank1,130,00-13,74
Şişe Cam5,06-0,39-3,98
Şok Marketler11,93-2,2910,87
T. Halk Bankası5,340,75-9,64
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası40,18-1,03-7,84
T.S.K.B.1,050,96-13,22
T.Tuborg14,57-1,3522,44
Taç Tarım Ürünleri5,27-9,9168,91
Tat Gıda8,98-5,4747,61
TAV Havalimanları20,40-0,87-24,90
Taze Kuru Gıda15,22-9,99110,22
Tek-Art Turizm1,34-2,906,35
Tekfen Holding14,020,00-24,43
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,432,3476,90
Temapol Polimer Plastik7,020,1434,48
TGS Dış Ticaret4,960,406,21
Tofaş Oto. Fab.22,783,36-2,24
Torunlar GMYO2,530,00-8,00
Trabzon Liman13,71-1,3728,61
Trabzonspor Sportif5,370,37149,77
Trakya Cam3,340,00-4,57
Trend GMYO3,920,0078,18
TSKB GMYO2,839,69111,19
Tuğçelik4,68-2,5018,48
Tukaş9,50-9,70-23,08
Turcas Petrol2,891,768,24
Turkcell13,900,000,72
Tümosan Motor ve Traktör5,96-1,81-7,02
Tüpraş85,501,91-32,57
Türk Hava Yolları12,682,84-12,31
Türk Prysmian Kablo3,96-1,4953,18
Türk Telekom7,57-1,432,71
Türk Traktör61,650,0816,52
Türker Proje Gayrimenkul40,88-2,57-2,67
Ufuk Yatırım4,820,0086,82
Ulaşlar Turizm Yat.2,750,7329,72
Ulusoy Elektrik33,10-1,1924,44
Ulusoy Un Sanayi9,92-4,43159,69
Umpaş Holding0,65-9,724,84
Uşak Seramik1,67-1,18-1,18
Utopya Turizm6,02-0,5022,36
Uzertaş Boya3,96-10,0078,38
Ülker Bisküvi23,980,847,25
Vakıf Fin. Kir.2,34-1,27-3,31
Vakıf GMYO2,336,3934,61
Vakıf Yat. Ort.2,41-0,413,43
Vakıflar Bankası4,661,53-15,43
Vakko Tekstil4,91-2,398,15
Vanet Gıda1,64-4,6514,69
Verusa Holding19,752,816,41
Verusaturk Girisim4,81-1,43-8,53
Vestel13,79-0,369,27
Vestel Beyaz Eşya23,782,7710,09
Viking Kağıt4,67-4,89149,73
Yapı Kredi Koray GMYO3,050,9926,03
Yapı ve Kredi Bank.2,220,45-10,48
Yaprak Süt ve Besi Çift.11,04-9,9576,08
Yataş7,35-1,210,14
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,00-1,4824,22
Yeni Gimat GMYO12,130,411,33
Yeşil GMYO0,62-1,59-3,13
Yeşil Yapı0,630,00-4,55
Yeşil Yatırım Holding13,35-4,0318,88
Yibitaş İnşaat Malzeme8.000,00-0,87171,65
Yonga Mobilya20,58-3,83122,73
Yükselen Çelik9,32-1,6952,04
Yünsa13,101,9530,12
Zorlu Enerji1,444,35-11,66

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.