Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,394,8228,49
Acıpayam Selüloz8,030,3726,06
Adana Çimento (A)9,92-1,492,16
Adana Çimento (B)7,08-0,56-0,70
Adana Çimento (C)2,13-0,47-4,48
Adel Kalemcilik16,99-0,418,22
Adese Alışveriş Ticaret1,51-2,585,72
Afyon Çimento7,520,0019,75
Ak Enerji1,190,859,17
Akbank8,36-0,123,08
Akçansa10,590,475,48
Akdenız Güvenlık Hız.2,272,257,58
Akfen GMYO3,99-0,25-1,48
Akın Tekstil15,82-0,6314,72
Akiş GMYO4,370,008,17
Akmerkez GMYO27,600,2916,55
Aksa8,060,042,96
Aksa Enerji4,070,497,11
Aksigorta6,48-0,156,40
Aksu Enerji13,122,26-11,77
Alarko Carrıer63,55-0,165,92
Alarko GMYO94,302,672,72
Alarko Holding6,091,162,35
Albaraka Türk1,660,008,50
Alcatel Lucent Teletaş18,16-0,7150,83
Alkim Kağıt6,761,6521,15
Alkim Kimya46,880,0422,34
Altınyağ0,68-1,4565,85
Altınyunus Çeşme11,93-0,2519,42
Anadolu Cam4,130,73-5,28
Anadolu Efes24,580,666,50
Anadolu Grubu Holding18,480,275,06
Anadolu Hayat Emek.7,70-1,2812,57
Anadolu Isuzu12,581,863,37
Anadolu Sigorta4,91-0,2011,59
Anel Elektrik3,300,612,80
Arçelik20,40-1,45-2,11
ARD Bilişim Teknolojileri13,1719,95
Arena Bilgisayar12,28-2,4663,08
Armada Bilgisayar26,004,0058,63
Arsan Tekstil5,021,6240,22
Artı Yatırım Holding0,980,0020,99
Aselsan28,1813,8134,57
Aslan Çimento36,94-0,75-7,56
Ata GMYO3,890,52-14,13
Atakule GMYO2,150,9411,98
Atlantis Yatırım Holding1,304,8430,00
Atlas Yat. Ort.1,851,6528,47
AvivaSA Emeklilik Hayat15,17-0,208,82
Avrasya GMYO1,820,5520,53
Avrasya Petrol ve Tur.2,060,9813,19
Avrasya Stratejik GMYF1.317,500,012,46
Avrupa Yatırım Holding1,570,001,95
Ayen Enerji4,011,5215,56
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,862,1430,59
Aygaz12,951,810,86
Bagfaş19,120,5313,67
Bak Ambalaj7,700,394,76
Balatacılar Balatacılık1,822,2546,77
Bantaş Ambalaj3,440,2936,51
Banvit18,77-1,001,08
Baştaş Başkent Çimento3,716,0043,24
Batı Çimento3,580,288,16
Batısöke Çimento1,480,0012,98
Bera Holding4,170,488,31
Berkosan Yalıtım3,331,5221,53
Beşiktaş Futbol Yat.2,63-0,757,35
Beyaz Filo4,01-1,9626,90
Bilici Yatırım6,06-0,9838,67
Bim Mağazalar48,060,333,00
Birko Mensucat0,372,7819,35
Birlik Mensucat1,52-0,6533,33
Bizim Mağazaları10,58-0,94-5,28
Bolu Çimento4,57-0,65-2,77
Bomonti Elektrik1,484,2315,62
Borusan Mannesmann12,360,577,95
Borusan Yat. Paz.67,65-0,379,38
Bosch Fren Sistemleri305,300,795,31
Bossa11,913,0347,77
Brisa10,070,305,89
Burçelik7,854,5335,11
Burçelik Vana14,50-3,2749,33
Bursa Çimento4,69-3,5017,15
Carrefoursa7,555,0160,30
Ceo Event Medya7,720,78-6,31
Coca Cola İçecek46,041,6318,97
Cosmos Yat. Holding2,669,9230,39
Credıtwest Faktorıng2,530,40-12,15
Çelebi98,650,46-3,38
Çelik Halat10,67-0,7464,15
Çemaş Döküm1,220,00-2,67
Çemtaş8,40-2,781,45
Çimbeton48,020,1316,38
Çimentaş17,451,4516,33
Çimsa9,690,216,72
Çuhadaroğlu Metal3,610,2813,17
Dagi Giyim3,280,9231,20
Dagi Yatırım Holding4,15-2,1283,63
Dardanel5,70-1,5550,40
Datagate Bilgisayar10,361,6732,65
Demısaş Döküm4,140,9818,97
Denge Holding1,390,001,46
Deniz GMYO5,591,2710,69
Denizli Cam8,810,005,64
Derimod9,320,2230,53
Derlüks Deri4,27-2,064,66
Desa Deri5,87-1,3429,30
Despec Bilgisayar6,31-0,7948,82
Deva Holding11,18-0,8024,36
Diriteks Diriliş Tekstil0,750,00-3,85
Ditaş Doğan13,28-3,2838,91
DO-CO608,201,037,84
Doğan Burda6,10-0,490,49
Doğan Holding1,981,547,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,345,4141,82
Doğusan2,461,2318,27
Doğuş GMYO6,04-0,4933,33
Doğuş Otomotiv12,120,9227,31
Döktaş Dökümcülük46,82-4,29-13,22
Duran Doğan Basım20,88-0,6748,72
Dyo Boya5,88-0,3420,00
Eczacıbaşı İlaç4,100,2410,51
Eczacıbaşı Yatırım11,740,2616,12
Edip Gayrimenkul2,099,4250,36
Ege Endüstri719,50-1,3323,94
Ege Gübre55,902,2912,25
Ege Profil15,693,2231,08
Ege Seramik4,890,2031,81
Egeli & Co Tarım Girişim0,402,5625,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,593,5151,28
Egeli&Co Yatırım Holding0,417,89105,00
Egeplast15,65-0,9525,20
Ekiz Kimya1,20-3,2396,72
Emek Elektrik2,120,0033,33
Eminiş Ambalaj2,179,6042,76
Emlak Konut GMYO1,660,6113,70
Enerjisa Enerji8,662,4917,19
Enka İnşaat6,610,762,96
Erbosan26,201,554,88
Ereğli Demir Çelik9,15-0,871,22
Ersu Gıda4,03-0,2594,69
Escort Teknoloji3,9813,71186,33
Etiler Gıda2,29-1,72-6,53
Euro Kapital Yat. Ort.1,840,0010,18
Euro Trend Yat. Ort.1,400,0012,00
Euro Yat. Ort.1,350,0014,41
Euro Yatırım Holding1,680,6012,00
Fenerbahçe Futbol16,12-0,7411,40
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,630,431,31
F-M İzmit Piston54,15-0,288,56
Fonet Bilgi Teknolojileri9,33-0,4321,33
Ford Otosan75,503,716,56
Formet Çelik Kapı2,49-0,80-17,00
Frigo Pak Gıda12,252,25-5,48
Galatasaray Sportif2,270,0011,82
Garanti Bankası11,89-0,256,73
Garanti Faktoring5,268,0135,92
Garanti Yat. Ort.1,714,9158,33
Gedik Y. Men. Değ.10,940,4695,36
Gedik Yatırım Holding25,54-0,23232,12
Gediz Ambalaj8,95-0,6732,40
Gentaş2,695,0822,83
Gersan Elektrik3,762,1717,87
Global Men. Değ.2,650,7640,96
Global Yat. Holding5,07-0,594,11
Good-Year5,140,7826,91
Göltaş Çimento17,551,09-1,35
Gözde Girişim5,061,00-1,56
GSD Denizcilik3,160,3223,44
GSD Holding1,693,6813,42
Gübre Fabrik.12,935,1243,03
Güler Yat. Holding2,08-1,422,46
Güneş Sigorta2,760,3626,61
Halk GMYO1,60-0,6231,15
Halk Sigorta2,150,008,59
Hatay Tekstil8,390,4822,13
Hedef Girişim2,960,3413,41
Hektaş10,380,6829,43
HUB Girişim44,9015,31223,49
Hürriyet Gzt.1,200,005,26
ICBC Turkey Bank5,390,562,28
İdealist Danışmanlık3,28-1,50-1,20
İdealist GMYO3,83-3,0425,16
İhlas Ev Aletleri3,060,33-2,24
İhlas Gayrimenkul1,350,7512,50
İhlas Gazetecilik4,30-4,02-36,86
İhlas Holding0,870,00-4,40
İhlas Yayın Holding1,14-2,5611,76
İndeks Bilgisayar13,21-0,0836,19
Info Yatırım8,600,82-3,37
İntema10,56-2,2214,04
İpek Doğal Enerji9,79-0,1026,81
İskenderun Demir Çelik7,65-1,92-4,49

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.