Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,360,0026,88
Acıpayam Selüloz7,95-1,8524,80
Adana Çimento (A)9,99-0,402,88
Adana Çimento (B)7,130,140,00
Adana Çimento (C)2,100,00-5,83
Adel Kalemcilik16,370,004,27
Adese Alışveriş Ticaret1,480,003,62
Afyon Çimento7,620,1321,34
Ak Enerji1,230,8212,84
Akbank8,220,741,36
Akçansa10,46-0,294,18
Akdenız Güvenlık Hız.2,320,879,95
Akfen GMYO3,950,51-2,47
Akın Tekstil15,73-0,8814,07
Akiş GMYO4,471,8210,64
Akmerkez GMYO29,061,3222,72
Aksa8,624,7410,11
Aksa Enerji4,070,997,11
Aksigorta6,49-0,466,57
Aksu Enerji13,260,99-10,83
Alarko Carrıer63,800,086,33
Alarko GMYO94,250,162,67
Alarko Holding6,291,135,71
Albaraka Türk1,630,626,54
Alcatel Lucent Teletaş19,9011,7365,28
Alkim Kağıt7,070,4326,70
Alkim Kimya48,360,1226,20
Altınyağ0,681,4965,85
Altınyunus Çeşme12,7414,9827,53
Anadolu Cam4,15-0,48-4,82
Anadolu Efes24,78-0,647,37
Anadolu Grubu Holding18,832,177,05
Anadolu Hayat Emek.7,63-0,9111,55
Anadolu Isuzu12,59-0,243,45
Anadolu Sigorta4,96-0,2012,73
Anel Elektrik3,280,002,18
Arçelik20,66-0,39-0,86
ARD Bilişim Teknolojileri17,8613,04
Arena Bilgisayar11,96-0,3358,83
Armada Bilgisayar24,90-2,3551,92
Arsan Tekstil5,294,5547,77
Artı Yatırım Holding0,990,0022,22
Aselsan29,604,8941,36
Aslan Çimento36,880,11-7,71
Ata GMYO3,930,51-13,25
Atakule GMYO2,180,9313,54
Atlantis Yatırım Holding1,20-5,5120,00
Atlas Yat. Ort.1,780,0023,61
AvivaSA Emeklilik Hayat14,78-0,746,03
Avrasya GMYO1,84-0,5421,85
Avrasya Petrol ve Tur.2,17-0,9119,23
Avrasya Stratejik GMYF1.317,602,47
Avrupa Yatırım Holding1,55-0,640,65
Ayen Enerji4,080,4917,58
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,80-0,3627,85
Aygaz12,850,000,08
Bagfaş20,042,2419,14
Bak Ambalaj7,69-0,394,63
Balatacılar Balatacılık1,64-3,5332,26
Bantaş Ambalaj3,450,5836,90
Banvit19,030,792,48
Baştaş Başkent Çimento3,975,0353,28
Batı Çimento3,753,0213,29
Batısöke Çimento1,540,0017,56
Bera Holding4,200,729,09
Berkosan Yalıtım3,440,2925,55
Beşiktaş Futbol Yat.2,968,8220,82
Beyaz Filo4,070,0028,80
Bilici Yatırım6,595,2750,80
Bim Mağazalar47,46-0,341,71
Birko Mensucat0,370,0019,35
Birlik Mensucat1,551,3135,96
Bizim Mağazaları10,351,37-7,34
Bolu Çimento4,68-0,21-0,43
Bomonti Elektrik1,510,6717,97
Borusan Mannesmann12,602,2710,04
Borusan Yat. Paz.66,701,067,84
Bosch Fren Sistemleri305,301,035,31
Bossa11,400,0041,44
Brisa9,93-0,604,42
Burçelik8,151,3740,28
Burçelik Vana14,953,1053,96
Bursa Çimento4,610,4415,15
Carrefoursa7,50-3,6059,24
Ceo Event Medya7,781,04-5,58
Coca Cola İçecek45,70-0,4418,09
Cosmos Yat. Holding2,735,4133,82
Credıtwest Faktorıng2,48-2,75-13,89
Çelebi97,80-0,31-4,21
Çelik Halat10,19-0,4956,77
Çemaş Döküm1,264,130,52
Çemtaş8,22-0,60-0,72
Çimbeton49,000,0418,76
Çimentaş17,491,5716,60
Çimsa9,730,107,16
Çuhadaroğlu Metal3,872,1121,32
Dagi Giyim3,53-1,4041,20
Dagi Yatırım Holding3,87-3,9771,24
Dardanel6,190,3263,32
Datagate Bilgisayar10,25-1,2531,24
Demısaş Döküm4,03-0,4915,80
Denge Holding1,40-0,712,19
Deniz GMYO5,330,575,54
Denizli Cam9,023,688,15
Derimod9,23-1,1829,27
Derlüks Deri4,190,962,70
Desa Deri5,56-3,3022,47
Despec Bilgisayar6,20-0,9646,23
Deva Holding11,300,1825,70
Diriteks Diriliş Tekstil0,771,32-1,28
Ditaş Doğan12,50-1,5030,75
DO-CO633,202,4612,27
Doğan Burda5,81-1,36-4,28
Doğan Holding1,950,005,98
Doğtaş Kelebek Mobilya2,280,0038,18
Doğusan2,473,3518,75
Doğuş GMYO6,423,3841,72
Doğuş Otomotiv12,32-1,2829,41
Döktaş Dökümcülük44,28-3,53-17,92
Duran Doğan Basım21,200,5751,00
Dyo Boya6,230,1627,14
Eczacıbaşı İlaç4,170,7212,40
Eczacıbaşı Yatırım12,182,8720,47
Edip Gayrimenkul2,34-2,0968,35
Ege Endüstri702,600,3721,03
Ege Gübre55,200,2710,84
Ege Profil15,850,6332,41
Ege Seramik4,910,8232,35
Egeli & Co Tarım Girişim0,41-2,3828,12
Egeli&Co Enerji Yatırım0,64-5,8864,10
Egeli&Co Yatırım Holding0,40-2,44100,00
Egeplast15,44-0,1323,52
Ekiz Kimya1,17-1,6891,80
Emek Elektrik2,19-0,9037,74
Eminiş Ambalaj2,619,6671,71
Emlak Konut GMYO1,660,6113,70
Enerjisa Enerji8,670,3517,32
Enka İnşaat6,740,454,98
Erbosan27,601,4710,49
Ereğli Demir Çelik9,090,550,55
Ersu Gıda3,54-4,8471,01
Escort Teknoloji3,690,82165,47
Etiler Gıda2,28-0,44-6,94
Euro Kapital Yat. Ort.1,942,1116,17
Euro Trend Yat. Ort.1,472,0817,60
Euro Yat. Ort.1,562,6332,20
Euro Yatırım Holding1,73-1,1415,33
Fenerbahçe Futbol17,054,6017,83
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,78-0,834,60
F-M İzmit Piston53,200,196,66
Fonet Bilgi Teknolojileri9,430,4322,63
Ford Otosan80,40-0,3713,48
Formet Çelik Kapı2,35-2,08-21,67
Frigo Pak Gıda12,13-1,22-6,40
Galatasaray Sportif2,8117,0838,42
Garanti Bankası11,700,175,03
Garanti Faktoring4,95-1,2027,91
Garanti Yat. Ort.1,750,5762,04
Gedik Y. Men. Değ.12,0110,18114,46
Gedik Yatırım Holding25,66-4,96233,68
Gediz Ambalaj8,57-0,7026,78
Gentaş2,720,7424,20
Gersan Elektrik3,67-0,5415,05
Global Men. Değ.3,195,6369,68
Global Yat. Holding4,98-0,202,26
Good-Year5,100,3925,93
Göltaş Çimento17,350,58-2,47
Gözde Girişim4,93-0,80-4,09
GSD Denizcilik3,250,6226,95
GSD Holding1,732,9816,11
Gübre Fabrik.15,453,6270,91
Güler Yat. Holding2,163,856,40
Güneş Sigorta2,790,7227,98
Halk GMYO1,610,6331,97
Halk Sigorta2,283,1715,15
Hatay Tekstil8,390,2422,13
Hedef Girişim2,75-4,185,36
Hektaş11,070,7338,03
HUB Girişim43,50-2,38213,40
Hürriyet Gzt.1,20-0,835,26
ICBC Turkey Bank5,491,864,17
İdealist Danışmanlık3,21-0,62-3,31
İdealist GMYO3,77-1,0523,20
İhlas Ev Aletleri3,201,912,24
İhlas Gayrimenkul1,360,0013,33
İhlas Gazetecilik4,202,44-38,33
İhlas Holding0,89-1,11-2,20
İhlas Yayın Holding1,23-1,6020,59
İndeks Bilgisayar13,09-0,0834,95
Info Yatırım8,800,92-1,12
İntema10,670,1915,23
İpek Doğal Enerji9,950,1028,89
İskenderun Demir Çelik7,690,39-4,00

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.