Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım2,24-2,6120,43
Acıpayam Selüloz6,63-3,634,08
Adana Çimento (A)8,87-2,85-8,65
Adana Çimento (B)6,67-4,71-6,45
Adana Çimento (C)1,98-1,00-11,21
Adel Kalemcilik14,12-2,01-10,06
Adese Alışveriş Ticaret1,52-2,566,42
Afyon Çimento6,49-4,843,34
Ak Enerji1,03-3,74-5,50
Akbank7,42-2,11-8,51
Akçansa9,48-2,87-5,58
Akdenız Güvenlık Hız.1,99-4,33-5,69
Akfen GMYO3,70-3,90-8,64
Akın Tekstil13,40-4,83-2,83
Akiş GMYO3,88-2,76-3,96
Akmerkez GMYO26,20-5,4210,64
Aksa7,86-3,560,40
Aksa Enerji3,66-3,17-3,68
Aksigorta6,52-3,267,06
Aksu Enerji11,00-2,48-26,03
Alarko Carrıer56,00-8,79-6,67
Alarko GMYO15,81-11,184,13
Alarko Holding5,94-2,46-0,17
Albaraka Türk1,48-3,27-3,27
Alcatel Lucent Teletaş20,56-7,3970,76
Alkim Kağıt6,43-1,8315,23
Alkim Kimya49,00-4,6727,87
Altınyağ0,751,3582,93
Altınyunus Çeşme11,317,5113,21
Anadolu Cam3,92-3,21-10,09
Anadolu Efes24,420,495,81
Anadolu Grubu Holding16,75-3,01-4,78
Anadolu Hayat Emek.7,32-2,407,02
Anadolu Isuzu10,56-4,43-13,23
Anadolu Sigorta4,82-3,609,55
Anel Elektrik2,89-4,30-9,97
Arçelik19,04-1,55-8,64
ARD Bilişim Teknolojileri13,60-6,72
Arena Bilgisayar10,60-5,6140,77
Armada Bilgisayar18,47-7,0512,69
Arsan Tekstil4,67-3,5130,45
Artı Yatırım Holding0,92-2,1313,58
Aselsan27,74-4,3432,47
Aslan Çimento35,42-0,17-11,36
Ata GMYO3,77-1,82-16,78
Atakule GMYO1,90-5,94-1,04
Atlantis Yatırım Holding1,38-4,1738,00
Atlas Yat. Ort.1,46-5,191,39
AvivaSA Emeklilik Hayat15,140,268,61
Avrasya GMYO1,79-4,7918,54
Avrasya Petrol ve Tur.1,79-5,29-1,65
Avrasya Stratejik GMYF1.318,502,54
Avrupa Yatırım Holding1,44-1,37-6,49
Ayen Enerji3,36-5,62-3,17
Ayes Çelik Hasır Ve Çit2,66-1,1221,46
Aygaz12,05-3,60-6,15
Bagfaş16,39-3,93-2,56
Bak Ambalaj6,70-4,29-8,84
Balatacılar Balatacılık2,729,68119,35
Bantaş Ambalaj2,97-4,8117,86
Banvit18,90-3,571,78
Baştaş Başkent Çimento3,01-7,1016,22
Batı Çimento3,41-2,853,02
Batısöke Çimento1,38-3,505,34
Bera Holding3,80-4,28-1,30
Berkosan Yalıtım2,76-4,500,73
Beşiktaş Futbol Yat.2,50-10,072,04
Beyaz Filo3,50-2,7810,76
Bilici Yatırım7,20-2,5764,76
Bim Mağazalar48,16-0,453,21
Birko Mensucat0,35-5,4112,90
Birlik Mensucat1,29-4,4413,16
Bizim Mağazaları9,05-3,31-18,98
Bolu Çimento4,08-2,63-13,19
Bomonti Elektrik1,402,199,37
Borusan Mannesmann11,99-8,474,72
Borusan Yat. Paz.74,702,4720,78
Bosch Fren Sistemleri261,20-0,57-9,90
Bossa9,53-6,3918,24
Brisa9,06-4,03-4,73
Burçelik6,79-10,1916,87
Burçelik Vana14,41-6,9748,40
Bursa Çimento3,72-4,12-7,08
Carrefoursa5,90-6,6525,27
Ceo Event Medya6,88-3,23-16,50
Coca Cola İçecek45,442,3417,42
Cosmos Yat. Holding2,30-1,7112,75
Credıtwest Faktorıng2,390,00-17,01
Çelebi86,50-2,64-15,28
Çelik Halat9,54-1,4546,77
Çemaş Döküm1,26-2,330,52
Çemtaş6,87-3,10-17,03
Çimbeton40,06-4,62-2,91
Çimentaş14,05-1,54-6,33
Çimsa9,04-2,69-0,44
Çuhadaroğlu Metal3,35-2,335,02
Dagi Giyim2,85-8,3614,00
Dagi Yatırım Holding3,04-0,3334,51
Dardanel4,99-2,7331,66
Datagate Bilgisayar8,03-4,522,82
Demısaş Döküm4,10-1,9117,82
Denge Holding1,29-2,27-5,84
Deniz GMYO4,68-4,10-7,33
Denizli Cam7,76-3,36-6,95
Derimod8,03-3,1412,46
Derlüks Deri3,52-5,63-13,73
Desa Deri5,34-6,4817,62
Despec Bilgisayar5,15-3,7421,46
Deva Holding10,07-3,6412,01
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-2,70-7,69
Ditaş Doğan12,35-2,0629,18
DO-CO546,90-3,83-3,03
Doğan Burda4,84-3,59-20,26
Doğan Holding1,86-3,121,09
Doğtaş Kelebek Mobilya1,98-3,8820,00
Doğusan2,19-4,785,29
Doğuş GMYO6,02-4,4432,89
Doğuş Otomotiv10,33-4,978,51
Döktaş Dökümcülük41,58-6,81-22,93
Duran Doğan Basım16,95-4,5120,73
Dyo Boya5,32-0,938,57
Eczacıbaşı İlaç4,00-2,917,82
Eczacıbaşı Yatırım11,85-3,6617,21
Edip Gayrimenkul2,07-7,1748,92
Ege Endüstri687,00-1,8218,35
Ege Gübre49,32-0,36-0,96
Ege Profil13,37-3,2611,70
Ege Seramik4,55-5,6022,64
Egeli & Co Tarım Girişim0,35-2,789,37
Egeli&Co Enerji Yatırım0,53-5,3635,90
Egeli&Co Yatırım Holding0,33-8,3365,00
Egeplast14,74-1,2717,92
Ekiz Kimya1,249,73103,28
Emek Elektrik1,76-5,8810,69
Eminiş Ambalaj2,425,2259,21
Emlak Konut GMYO1,50-1,322,74
Enerjisa Enerji8,09-1,469,47
Enka İnşaat6,65-1,043,58
Erbosan20,72-3,81-17,05
Ereğli Demir Çelik8,66-2,91-4,20
Ersu Gıda3,16-4,2452,66
Escort Teknoloji2,97-5,41113,67
Etiler Gıda2,05-4,65-16,33
Euro Kapital Yat. Ort.1,61-5,29-3,59
Euro Trend Yat. Ort.1,25-4,580,00
Euro Yat. Ort.1,24-4,625,08
Euro Yatırım Holding1,45-3,33-3,33
Fenerbahçe Futbol12,20-8,61-15,69
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,23-4,08-7,44
F-M İzmit Piston49,547,42-0,68
Fonet Bilgi Teknolojileri7,81-3,581,56
Ford Otosan77,95-2,3210,02
Formet Çelik Kapı2,250,00-25,00
Frigo Pak Gıda10,80-0,46-16,67
Galatasaray Sportif3,41-13,2367,98
Garanti Bankası10,34-2,73-7,18
Garanti Faktoring4,07-5,575,17
Garanti Yat. Ort.1,63-3,5550,93
Gedik Y. Men. Değ.12,892,71130,18
Gedik Yatırım Holding20,78-9,26170,22
Gediz Ambalaj7,53-2,5911,39
Gentaş2,50-3,1014,16
Gersan Elektrik3,38-3,985,96
Global Men. Değ.2,33-3,3223,94
Global Yat. Holding3,83-4,49-21,36
Good-Year4,62-3,7514,07
Göltaş Çimento15,15-4,24-14,84
Gözde Girişim4,02-4,51-21,79
GSD Denizcilik2,64-2,943,13
GSD Holding1,57-4,855,37
Gübre Fabrik.17,63-3,6695,02
Güler Yat. Holding1,77-3,80-12,81
Güneş Sigorta2,65-2,5721,56
Halk GMYO1,51-2,5823,77
Halk Sigorta3,24-10,0063,64
Hatay Tekstil10,366,4750,80
Hedef Girişim2,53-4,53-3,07
Hektaş10,05-3,1825,31
HUB Girişim34,60-3,51149,28
Hürriyet Gzt.1,14-2,560,00
ICBC Turkey Bank4,72-3,67-10,44
İdealist Danışmanlık3,05-2,24-8,13
İdealist GMYO3,26-3,266,54
İhlas Ev Aletleri3,54-6,8413,10
İhlas Gayrimenkul1,31-1,509,17
İhlas Gazetecilik4,06-0,98-40,38
İhlas Holding0,79-5,95-13,19
İhlas Yayın Holding1,17-10,6914,71
İndeks Bilgisayar11,12-3,9714,64
Info Yatırım9,102,25
İntema9,82-3,826,05
İpek Doğal Enerji9,95-5,0628,89
İskenderun Demir Çelik7,23-1,77-9,74

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.