Borsada Günün İlk Yarısı (1)

Borsada Günün İlk Yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,71-0,58-8,06
Acıpayam Selüloz5,491,10-13,81
Adana Çimento (A)7,50-0,13-22,76
Adana Çimento (B)6,00-0,66-15,85
Adana Çimento (C)1,77-1,12-20,63
Adel Kalemcilik11,30-1,05-28,03
Adese Alışveriş Ticaret1,10-1,79-22,98
Afyon Çimento5,911,90-5,89
Ak Enerji0,871,16-20,18
Akbank5,590,18-31,07
Akçansa7,46-0,53-23,05
Akdenız Güvenlık Hız.1,500,67-28,91
Akfen GMYO2,40-1,23-40,74
Akın Tekstil8,81-0,79-36,11
Akiş GMYO2,891,40-28,47
Akmerkez GMYO23,082,12-2,53
Aksa6,12-0,65-12,61
Aksa Enerji3,48-0,57-8,42
Aksigorta4,47-0,22-17,50
Aksu Enerji8,867,79-40,42
Alarko Carrıer43,00-1,69-28,33
Alarko GMYO13,32-1,55-12,27
Alarko Holding4,450,68-25,21
Albaraka Türk1,140,88-25,49
Alcatel Lucent Teletaş18,03-1,7449,75
Alkim Kağıt5,821,934,30
Alkim Kimya50,800,0032,57
Altınyağ0,60-1,6446,34
Altınyunus Çeşme16,39-1,1564,06
Anadolu Cam3,18-1,55-27,06
Anadolu Efes18,430,27-20,15
Anadolu Grubu Holding13,83-0,72-21,38
Anadolu Hayat Emek.5,38-0,55-11,59
Anadolu Isuzu8,65-0,57-28,92
Anadolu Sigorta4,50-0,888,34
Anel Elektrik3,152,94-1,87
Arçelik14,700,68-29,46
ARD Bilişim Teknolojileri14,27-1,72
Arena Bilgisayar10,551,9340,11
Armada Bilgisayar16,69-0,831,83
Arsan Tekstil2,89-1,70-19,27
Artı Yatırım Holding0,800,00-1,23
Aselsan24,661,0717,77
Aslan Çimento35,161,03-12,01
Ata GMYO3,65-1,35-19,43
Atakule GMYO1,280,00-33,33
Atlantis Yatırım Holding1,260,0026,00
Atlas Yat. Ort.1,190,85-17,36
AvivaSA Emeklilik Hayat12,04-3,22-10,19
Avrasya GMYO1,371,48-9,27
Avrasya Petrol ve Tur.1,300,00-28,57
Avrasya Stratejik GMYF1.427,600,0111,02
Avrupa Yatırım Holding1,12-0,88-27,27
Ayen Enerji2,64-0,75-23,92
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,85-1,07-15,53
Aygaz9,651,26-20,55
Bagfaş12,63-1,64-24,91
Bak Ambalaj6,45-0,77-12,24
Balatacılar Balatacılık1,700,0037,10
Bantaş Ambalaj2,59-1,522,78
Banvit16,26-1,45-12,44
Baştaş Başkent Çimento2,68-0,373,47
Batı Çimento2,38-1,65-28,10
Batısöke Çimento0,900,00-31,30
Bera Holding3,02-2,89-21,56
Berkosan Yalıtım2,751,100,36
Beşiktaş Futbol Yat.1,99-0,50-18,78
Beyaz Filo3,09-3,13-2,22
Bilici Yatırım7,153,6263,62
Bim Mağazalar50,000,247,16
Birko Mensucat0,25-3,85-19,35
Birlik Mensucat1,120,00-1,75
Bizim Mağazaları9,30-0,11-16,74
Bolu Çimento3,49-0,85-25,74
Bomonti Elektrik1,424,4110,94
Borusan Mannesmann7,97-0,38-30,39
Borusan Yat. Paz.49,26-0,89-17,78
Bosch Fren Sistemleri232,308,30-19,87
Bossa6,92-1,14-14,14
Brisa7,352,65-21,63
Burçelik5,40-0,18-7,06
Burçelik Vana15,580,5260,45
Bursa Çimento3,371,20-15,82
Carrefoursa6,08-0,8229,09
Casa Emtia Petrol8,97-0,33-4,47
Ceo Event Medya5,790,00-29,73
Coca Cola İçecek35,60-1,66-8,01
Cosmos Yat. Holding2,14-1,834,90
Credıtwest Faktorıng2,090,00-27,43
Çelebi68,353,33-33,06
Çelik Halat7,21-0,4110,92
Çemaş Döküm0,85-1,16-32,19
Çemtaş6,06-1,94-26,81
Çimbeton31,944,04-22,59
Çimentaş12,651,28-15,67
Çimsa6,65-0,75-26,76
Çuhadaroğlu Metal2,32-1,28-27,27
Dagi Giyim2,07-2,82-17,20
Dagi Yatırım Holding2,75-1,4321,68
Dardanel5,641,0848,81
Datagate Bilgisayar6,94-1,98-11,14
Demısaş Döküm2,65-0,75-23,85
Denge Holding0,92-2,13-32,85
Deniz GMYO3,535,06-30,10
Denizli Cam6,311,45-24,34
Derimod4,68-1,27-34,45
Derlüks Deri2,58-1,15-36,76
Desa Deri3,641,11-19,82
Despec Bilgisayar4,480,225,66
Deva Holding9,90-1,1010,12
Diriteks Diriliş Tekstil0,650,00-16,67
Ditaş Doğan11,47-2,6319,98
DO-CO316,409,98-43,90
Doğan Burda3,72-1,85-38,71
Doğan Holding1,53-0,65-16,85
Doğtaş Kelebek Mobilya1,360,00-17,58
Doğusan1,60-1,23-23,08
Doğuş GMYO4,080,99-9,93
Doğuş Otomotiv7,25-0,41-23,84
Döktaş Dökümcülük18,7010,00-40,91
Duran Doğan Basım16,35-0,1216,45
Dyo Boya4,14-1,90-15,51
Eczacıbaşı İlaç4,29-1,3815,63
Eczacıbaşı Yatırım9,450,11-6,53
Edip Gayrimenkul1,42-3,402,16
Ege Endüstri554,303,96-4,51
Ege Gübre42,52-0,19-14,62
Ege Profil10,691,23-10,69
Ege Seramik3,26-0,91-12,13
Egeli & Co Tarım Girişim0,30-9,09-6,25
Egeli&Co Enerji Yatırım0,45-8,1615,38
Egeli&Co Yatırım Holding0,28-3,4540,00
Egeplast11,846,67-5,28
Ekiz Kimya2,389,68290,16
Emek Elektrik1,44-1,37-9,43
Eminiş Ambalaj2,30-1,7151,32
Emlak Konut GMYO1,18-0,84-19,18
Enerjisa Enerji6,19-0,48-8,11
Enka İnşaat6,131,83-4,52
Erbosan16,65-2,57-33,35
Ereğli Demir Çelik7,58-1,56-16,15
Ersu Gıda3,11-2,5150,24
Escort Teknoloji2,81-3,77102,16
Etiler Gıda1,900,00-22,45
Euro Kapital Yat. Ort.1,374,58-17,96
Euro Trend Yat. Ort.1,44-4,0015,20
Euro Yat. Ort.1,150,88-2,54
Euro Yatırım Holding1,222,52-18,67
Fenerbahçe Futbol9,22-1,50-36,28
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,900,69-36,54
F-M İzmit Piston42,320,19-10,65
Fonet Bilgi Teknolojileri7,881,552,47
Ford Otosan60,201,78-8,95
Formet Çelik Kapı2,35-1,26-21,67
Frigo Pak Gıda9,00-3,43-30,56
Galatasaray Sportif2,350,4315,76
Garanti Bankası7,820,13-29,80
Garanti Faktoring3,71-1,33-4,13
Garanti Yat. Ort.1,272,4217,59
Gedik Y. Men. Değ.16,01-2,50185,89
Gedik Yatırım Holding17,89-3,30132,64
Gediz Ambalaj6,66-0,45-1,48
Gentaş2,01-0,50-8,22
Gersan Elektrik2,39-1,24-25,08
Global Men. Değ.1,94-0,513,19
Global Yat. Holding2,650,00-45,59
Good-Year3,681,38-9,14
Göltaş Çimento12,262,34-31,08
Gözde Girişim3,00-1,32-41,63
GSD Denizcilik1,92-2,04-25,00
GSD Holding1,24-0,80-16,78
Gübre Fabrik.14,14-0,9856,42
Güler Yat. Holding2,5310,0024,63
Güneş Sigorta2,15-1,38-1,38
Halk GMYO1,21-0,82-0,82
Halk Sigorta2,92-8,4647,47
Hatay Tekstil6,94-0,861,02
Hedef Girişim1,841,66-29,50
Hektaş10,380,8729,43
HUB Girişim19,62-1,41108,98
Hürriyet Gzt.0,95-2,06-16,67
ICBC Turkey Bank4,17-0,71-20,87
İdealist Danışmanlık2,669,92-19,88
İdealist GMYO2,78-0,71-9,15
İhlas Ev Aletleri2,555,37-18,53
İhlas Gayrimenkul1,030,00-14,17
İhlas Gazetecilik5,200,00-23,64
İhlas Holding0,561,82-38,46
İhlas Yayın Holding0,77-1,28-24,51
İndeks Bilgisayar7,80-1,76-19,59
Info Yatırım5,38-2,71-39,55
İntema8,04-1,23-13,17
İpek Doğal Enerji8,904,7115,28
İskenderun Demir Çelik6,39-0,16-20,22

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.