Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım3,779,91102,69
Acıpayam Selüloz10,971,2072,21
Adel Kalemcilik12,322,75-21,53
Adese Alışveriş Ticaret1,583,2710,62
Afyon Çimento2,780,7222,02
Ak Enerji1,195,319,17
Akbank5,591,27-31,07
Akçansa7,981,40-17,68
Akdenız Güvenlık Hız.1,922,13-9,00
Akfen GMYO3,223,21-20,49
Akın Tekstil14,23-2,533,19
Akiş GMYO3,492,05-13,61
Akmerkez GMYO27,000,0020,51
Aksa6,560,92-6,33
Aksa Enerji4,723,7424,21
Aksigorta6,592,9721,63
Aksu Enerji10,093,81-32,15
Alarko Carrıer64,401,587,33
Alarko GMYO15,001,01-1,20
Alarko Holding5,291,73-11,09
Albaraka Türk1,362,26-11,11
Alcatel Lucent Teletaş21,309,9676,91
Alkim Kağıt10,44-0,8592,63
Alkim Kimya12,58-2,48102,84
Altınyağ1,30-7,14217,07
Altınyunus Çeşme31,22-4,23212,51
Anadolu Cam4,300,70-1,38
Anadolu Efes18,784,86-18,63
Anadolu Grubu Holding17,584,33-0,06
Anadolu Hayat Emek.6,680,309,78
Anadolu Isuzu11,862,86-2,55
Anadolu Sigorta5,72-0,1737,71
Anel Elektrik3,813,2518,69
Arçelik16,133,93-22,60
ARD Bilişim Teknolojileri31,90-0,93
Arena Bilgisayar15,592,43114,00
Armada Bilgisayar22,920,3539,84
Arsan Tekstil4,421,3823,46
Artı Yatırım Holding2,250,00177,78
Aselsan30,082,7343,65
Ata GMYO3,20-1,54-29,36
Atakule GMYO1,693,05-11,98
Atlantis Yatırım Holding1,51-1,3151,00
Atlas Yat. Ort.1,641,2313,89
AvivaSA Emeklilik Hayat13,501,500,70
Avrasya GMYO1,984,2131,13
Avrasya Petrol ve Tur.2,769,9651,65
Avrasya Stratejik GMYF1.428,300,0111,07
Avrupa Yatırım Holding1,800,0016,88
Ayen Enerji3,382,11-2,59
Ayes Çelik Hasır Ve Çit3,249,8347,95
Aygaz10,820,65-10,92
Bagfaş18,572,0910,40
Bak Ambalaj8,920,3421,36
Balatacılar Balatacılık2,685,10116,13
Bantaş Ambalaj3,302,1730,95
Banvit26,663,2543,56
Baştaş Başkent Çimento3,650,0040,93
Batı Çimento2,961,37-10,57
Batısöke Çimento1,361,493,82
Bera Holding3,862,930,26
Berkosan Yalıtım3,812,9739,05
Beşiktaş Futbol Yat.2,265,61-7,76
Beyaz Filo3,883,7422,78
Bilici Yatırım7,48-0,2771,17
Bim Mağazalar63,300,1636,99
Birko Mensucat0,47-6,0051,61
Birlik Mensucat1,470,0028,95
Bizim Mağazaları13,577,3621,49
Bomonti Elektrik3,95-3,66208,59
Borusan Mannesmann10,402,16-9,17
Borusan Yat. Paz.67,104,0311,99
Bosch Fren Sistemleri277,701,17-3,50
Bossa9,411,1816,75
Brisa11,23-0,0919,74
Burçelik8,22-1,6741,48
Burçelik Vana17,40-1,2579,20
Bursa Çimento4,232,675,66
Carrefoursa7,671,5962,85
Casa Emtia Petrol23,987,25155,38
Ceo Event Medya3,540,57-3,34
Coca Cola İçecek42,444,959,66
Cosmos Yat. Holding2,99-1,3246,57
Credıtwest Faktorıng3,637,7226,04
Çelebi92,956,90-8,96
Çelik Halat10,34-0,1959,08
Çemaş Döküm1,122,75-10,65
Çemtaş7,611,60-6,38
Çimbeton80,10-6,8694,13
Çimentaş35,20-9,97134,67
Çimsa7,902,20-13,00
Çuhadaroğlu Metal3,271,552,51
Dagi Giyim3,68-3,9247,20
Dagi Yatırım Holding6,40-0,47183,19
Dardanel10,958,96188,92
Datagate Bilgisayar9,411,1820,49
Demısaş Döküm3,810,799,48
Denge Holding1,47-2,657,30
Deniz GMYO4,072,01-19,41
Denizli Cam7,500,81-10,07
Derimod7,01-0,43-1,82
Derlüks Deri4,64-0,2214,69
Desa Deri4,480,22-1,32
Despec Bilgisayar7,277,0771,46
Deva Holding18,504,23107,22
Diriteks Diriliş Tekstil1,363,0374,36
Ditaş Doğan17,275,1181,50
DO-CO377,409,58-33,09
Doğan Burda13,29-1,56118,95
Doğan Holding1,921,056,93
Doğtaş Kelebek Mobilya1,985,8820,00
Doğusan2,322,6511,54
Doğuş GMYO5,261,7416,11
Doğuş Otomotiv10,675,0212,08
Döktaş Dökümcülük25,441,27-19,61
Duran Doğan Basım16,56-1,8417,95
Dyo Boya5,415,0510,41
Eczacıbaşı İlaç5,801,7558,88
Eczacıbaşı Yatırım12,551,7030,29
Edip Gayrimenkul1,992,0543,17
Ege Endüstri555,100,56-1,33
Ege Gübre58,251,8416,97
Ege Profil16,124,6134,67
Ege Seramik4,557,5722,64
Egeli & Co Tarım Girişim1,06-9,40231,25
Egeli&Co Enerji Yatırım0,830,00112,82
Egeli&Co Yatırım Holding0,59-1,67195,00
Egeplast15,40-5,5823,20
Ekiz Kimya9,99-10,001537,70
Emek Elektrik2,141,4234,59
Eminiş Ambalaj3,50-0,28130,26
Emlak Konut GMYO1,413,68-3,42
Enerjisa Enerji8,201,8621,73
Enka İnşaat5,642,881,04
Erbosan20,16-0,40-19,30
Ereğli Demir Çelik8,110,62-10,29
Ersu Gıda5,410,19161,35
Escort Teknoloji4,063,84192,09
Etiler Gıda3,00-6,8322,45
Euro Kapital Yat. Ort.1,820,558,98
Euro Trend Yat. Ort.1,511,3420,80
Euro Yat. Ort.1,641,8638,98
Euro Yatırım Holding1,523,401,33
Fenerbahçe Futbol10,914,40-24,60
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,062,27-11,16
F-M İzmit Piston52,00-1,709,79
Fonet Bilgi Teknolojileri10,430,0035,63
Ford Otosan61,351,40-7,21
Formet Çelik Kapı4,800,0060,00
Frigo Pak Gıda13,254,332,24
Galatasaray Sportif2,928,5543,84
Garanti Bankası7,590,66-31,87
Garanti Faktoring4,751,9322,74
Garanti Yat. Ort.1,673,0954,63
Gedik Y. Men. Değ.11,544,84266,94
Gedik Yatırım Holding25,40-0,39230,30
Gediz Ambalaj9,682,4343,20
Gentaş2,291,784,57
Gersan Elektrik3,992,3125,08
Global Men. Değ.4,059,46115,43
Global Yat. Holding3,652,53-25,05
Good-Year5,172,1727,65
Göltaş Çimento16,232,98-8,77
Gözde Girişim4,072,01-20,82
GSD Denizcilik3,403,9832,81
GSD Holding1,802,2720,81
Gübre Fabrik.20,000,70121,24
Güler Yat. Holding13,04-9,94542,36
Güneş Sigorta3,352,1353,67
Halk GMYO1,511,3423,77
Halk Sigorta4,000,00102,02
Hatay Tekstil10,041,2146,14
Hedef Girişim2,372,16-9,20
Hektaş15,261,7390,27
HUB Girişim23,003,14144,98
Hürriyet Gzt.1,747,4152,63
ICBC Turkey Bank4,551,56-13,66
İdealist Danışmanlık3,530,006,33
İdealist GMYO4,261,6739,22
İhlas Ev Aletleri1,811,69-42,17
İhlas Gayrimenkul1,243,333,33
İhlas Gazetecilik3,8510,00-43,47
İhlas Holding0,702,94-23,08
İhlas Yayın Holding1,053,962,94
İndeks Bilgisayar11,472,2318,25
Info Yatırım7,001,60-21,35
İntema10,02-0,698,21
İpek Doğal Enerji14,280,9284,97
İskenderun Demir Çelik7,150,56-10,74

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.