Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,0014,57129,38
İş Bankası (B)56.350,0015,0086,71
İş Bankası (C)7,03-2,099,67
İş Bankası (Kur.)450.000,107,14114,29
İş Fin.Kir.4,323,1013,68
İş Girişim5,301,9239,47
İş GMYO2,004,7113,64
İş Y. Men. Değ.5,32-1,4818,22
İş Yat. Ort.2,4512,9033,15
İşbir Holding597,900,6639,05
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,700,0012,90
İttifak Holding3,250,31-12,63
İz Hayvancılık Tarım3,08-0,6517,72
İzmir Demir Çelik10,90-0,9133,09
İzmir Fırça2,31-4,5528,33
Jantsa Jant Sanayi64,151,0210,03
Kafein Yazılım15,462,0538,78
Kapital Yat. Holding3,370,0039,26
Kaplamin6,341,4414,23
Kardemir (A)2,89-0,699,06
Kardemir (B)2,89-0,699,47
Kardemir (D)2,930,0010,15
Karel Elektronik18,55-0,2227,67
Karsan Otomotiv1,831,1015,82
Karsu Tekstil3,846,0818,52
Karsusan Su Ürünleri San.8,85-1,67-5,75
Kartonsan463,00-0,6718,75
Katmerciler Ekipman4,300,4711,98
Kent Gıda242,503,9937,94
Kerevitaş Gıda3,730,5414,42
Kervansaray Yat. Holding0,490,00-10,91
Kiler GMYO3,880,522,37
Klimasan Klima20,660,19-6,43
Koç Holding19,38-0,41-4,63
Konfrut Gıda9,150,0017,01
Konya Çimento272,900,260,59
Kordsa Teknik Tekstil15,21-1,2316,28
Koza Altın76,050,662,70
Koza Madencilik11,040,8210,07
Körfez GMYO3,04-0,3327,20
Kristal Kola2,241,3648,34
Kron Telekomünikasyon19,182,7950,79
Kuştur Kuşadası Turizm27,602,2216,46
Kuyumcukent Gayrimenkul2,021,0022,42
Kütahya Porselen9,34-0,8541,09
Lider Faktoring4,820,4231,34
Link Bilgisayar29,14-2,8760,55
Logo Yazılım68,25-1,0212,25
Lokman Hekim Sağlık6,23-0,327,79
Lüks Kadife11,90-0,6737,73
Makina Takım2,130,4713,30
Mardin Çimento5,400,56-8,78
Marka Yatırım Holding1,532,0029,66
Marmaris Altınyunus86,650,5822,04
Marshall53,00-0,6611,49
Martı GMYO1,402,1938,61
Martı Otel1,160,0027,47
Mavi Giyim61,500,996,22
Mazhar Zorlu Holding15,48-0,8328,04
Mega Polietilen2,420,0010,00
Menderes Tekstil1,632,5224,43
Mensa0,37-2,6315,62
Merit Turizm24,000,0023,46
Merko Gıda1,4814,7340,95
Metal Gayrimenkul0,981,037,69
Metemtur Otelcilik2,010,5012,92
Metro Holding1,452,115,07
Metro Petrol ve Tesisleri2,311,3217,86
Metro Yatırım Ortaklığı5,901,37-27,34
Migros Ticaret25,76-0,696,36
Milpa2,891,7631,96
Mistral GMYO2,12-0,4712,17
MLP Sağlık17,65-0,7910,31
MMC San. Ve Tic. Yat.1,01-1,94-11,40
Mondi Tire Kutsan7,93-2,5891,55
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.078,800,52
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret20,703,7162,74
Net Holding2,474,22-5,00
Netaş Telekom.16,000,9522,51
Niğbaş Niğde Beton5,20-2,62-16,13
Nuh Çimento11,330,62-4,63
Nurol GMYO4,270,0019,61
Odaş Elektrik2,20-0,4552,17
Olmuksan-IP4,30-1,8367,91
Orge Enerji Elektrik6,101,6722,98
Orma Orman Mahsulleri5,03-0,4082,25
Osmanlı Menkul7,50-0,6678,57
Ostim Endüstriyel Yat2,213,7631,55
Otokar164,301,113,33
Oyak Yat. Ort.2,460,005,58
Oylum Sınai Yatırımlar5,230,772,75
Özak GMYO3,350,3030,35
Özbal Çelik Boru2,56-1,9253,29
Özderici GMYO2,001,0127,39
Özerden Plastik2,56-3,0312,28
Panora GMYO6,28-0,481,29
Papilon Savunma11,781,0352,00
Park Elek.Madencilik3,42-1,4412,13
Parsan17,57-0,453,72
Pegasus71,50-0,14-17,25
Peker GMYO3,050,99-2,56
Penguen Gıda3,732,1980,19
Pera GMYO1,170,0024,47
Pergamon Dış Ticaret10,120,1026,18
Petkim4,080,497,09
Petrokent Turizm202,90-4,2958,39
Pınar Et Ve Un10,420,0013,63
Pınar Su3,021,0030,17
Pınar Süt14,432,4113,89
Plastikkart9,903,136,80
Polisan Holding3,240,936,93
Politeknik Metal76,90-0,58-0,13
Prizma Press Matbaacılık5,441,8726,51
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.156,304,38
QNB Finans Fin. Kir.152,100,7317,82
QNB Finansbank52,80-7,3740,80
Ral Yatırım Holding7,25-2,036,62
Ray Sigorta4,64-1,9035,67
Reysaş GMYO9,87-7,06115,03
Reysaş Lojistik9,14-7,68108,68
Rhea Girişim2,3514,6397,48
Rodrigo Tekstil1,960,518,29
Royal Halı2,182,8359,12
RTA Laboratuvarları2,390,423,02
Sabancı Holding9,96-0,804,40
Safkar Ege Soğutmacılık3,368,3954,13
Salix Yatırım Holding5,46-9,75-24,27
Sanel Mühendislik3,89-0,26-3,95
Sanifoam Sünger5,98-1,4819,60
Sanko Pazarlama7,630,39-1,42
Saray Matbaacılık2,890,0061,45
Sarkuysan5,981,5323,81
Sasa Polyester10,5210,1636,09
Say Reklamcılık3,70-4,6465,18
Sekuro Plastik5,880,009,70
Selçuk Ecza Deposu7,430,1321,80
Selçuk Gıda1,761,152,33
Senkron Güvenlik2,95-0,348,06
Serve Film Prodüksiyon1,45-1,36-8,81
Servet GMYO13,24-1,7855,76
Seyitler Kimya7,200,006,04
Silverline Endüstri3,090,0043,06
Sinpaş GMYO1,23-0,816,03
Smartiks Yazılım10,553,437,54
Soda Sanayii6,360,002,91
Sodaş Sodyum Sanayii14,00-0,7843,30
Söktaş3,78-0,7942,64
Sönmez Filament7,84-2,6160,66
Sönmez Pamuklu8,15-0,9765,65
Sumaş Suni Tahta10,74-0,468,48
Şeker Fin. Kir.4,77-1,04-0,21
Şekerbank1,340,002,29
Şişe Cam5,44-1,093,23
Şok Marketler9,740,10-9,48
T. Halk Bankası7,310,6923,69
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası43,240,23-0,83
T.S.K.B.1,370,7413,22
T.Tuborg16,07-0,3735,04
Taç Tarım Ürünleri2,93-1,35-6,09
Tat Gıda7,680,2622,10
TAV Havalimanları26,68-1,04-8,57
Taze Kuru Gıda7,330,001,24
Tek-Art Turizm1,590,0026,19
Tekfen Holding18,780,11-2,80
Teknosa İç ve Dış Ticaret10,541,35150,95
Temapol Polimer Plastik6,401,7522,61
TGS Dış Ticaret6,12-1,1331,05
Tofaş Oto. Fab.27,742,443,28
Torunlar GMYO3,010,679,45
Trabzon Liman11,670,009,47
Trabzonspor Sportif4,5013,92109,30
Trakya Cam3,79-0,528,29
Trend GMYO2,880,0030,91
TSKB GMYO1,971,5547,01
Tuğçelik5,353,6835,44
Tukaş15,21-0,2623,16
Turcas Petrol3,65-2,4136,70
Turkcell14,58-0,145,65
Tümosan Motor ve Traktör7,242,1212,95
Tüpraş112,50-2,17-11,28
Türk Hava Yolları14,870,342,84
Türk Prysmian Kablo4,410,0069,62
Türk Telekom8,351,3313,30
Türk Traktör60,001,528,30
Türker Proje Gayrimenkul44,922,706,95
Ufuk Yatırım5,002,4693,80
Ulaşlar Turizm Yat.2,500,4017,92
Ulusoy Elektrik33,50-0,5325,94
Ulusoy Un Sanayi4,151,978,64
Umpaş Holding0,601,69-3,23
Uşak Seramik1,841,108,88
Utopya Turizm6,451,9031,10
Uzertaş Boya2,06-1,44-7,21
Ülker Bisküvi23,740,006,17
Ünye Çimento5,250,77-2,42
Vakıf Fin. Kir.2,420,830,00
Vakıf GMYO2,800,7213,36
Vakıf Yat. Ort.2,380,422,15
Vakıflar Bankası6,391,9115,97
Vakko Tekstil5,840,3428,63
Vanet Gıda1,440,000,70
Verusa Holding21,760,4617,24
Verusaturk Girisim7,771,1744,16
Vestel17,324,7237,24
Vestel Beyaz Eşya24,181,0911,94
Viking Kağıt3,900,00108,56
Yapı Kredi Koray GMYO3,021,0024,79
Yapı ve Kredi Bank.2,86-1,3815,32
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,190,3730,62
Yataş8,981,2422,34
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,200,4636,65
Yeni Gimat GMYO12,740,71-2,08
Yeşil GMYO0,690,007,81
Yeşil Yapı0,731,3910,61
Yeşil Yatırım Holding13,033,4116,03
Yibitaş İnşaat Malzeme3.650,000,2723,94
Yonga Mobilya8,750,81-5,30
Yükselen Çelik8,811,3843,72
Yünsa14,464,3343,31
Zorlu Enerji1,650,001,23


(Son)

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.