Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)50.500,00-10,3867,33
İş Bankası (C)7,09-0,1410,61
İş Bankası (Kur.)450.000,10114,29
İş Fin.Kir.4,492,2818,16
İş Girişim5,570,5446,58
İş GMYO2,3011,1130,68
İş Y. Men. Değ.5,330,9518,44
İş Yat. Ort.2,9011,5457,61
İşbir Holding600,000,0039,53
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,711,4314,52
İttifak Holding3,250,31-12,63
İz Hayvancılık Tarım2,99-2,9214,28
İzmir Demir Çelik10,85-0,9132,48
İzmir Fırça2,37-2,8731,67
Jantsa Jant Sanayi65,952,4913,12
Kafein Yazılım15,68-0,5740,75
Kapital Yat. Holding3,531,7345,87
Kaplamin6,32-1,1013,87
Kardemir (A)2,89-0,699,06
Kardemir (B)2,88-0,359,09
Kardemir (D)2,930,0010,15
Karel Elektronik18,391,3226,57
Karsan Otomotiv1,892,7219,62
Karsu Tekstil3,76-1,0516,05
Karsusan Su Ürünleri San.9,202,22-2,02
Kartonsan463,900,2618,98
Katmerciler Ekipman4,361,4013,54
Kent Gıda245,20-0,8539,48
Kerevitaş Gıda3,862,6618,40
Kervansaray Yat. Holding0,500,00-9,09
Kiler GMYO3,921,553,43
Klimasan Klima21,70-4,07-1,72
Koç Holding20,021,01-1,48
Konfrut Gıda9,17-0,3317,26
Konya Çimento273,000,440,63
Kordsa Teknik Tekstil15,360,3917,43
Koza Altın77,05-1,224,05
Koza Madencilik11,340,6213,06
Körfez GMYO3,06-0,3328,03
Kristal Kola2,17-1,8143,71
Kron Telekomünikasyon19,700,6654,87
Kuştur Kuşadası Turizm28,301,1419,41
Kuyumcukent Gayrimenkul2,040,0023,64
Kütahya Porselen9,481,9443,20
Lider Faktoring4,78-0,2130,25
Link Bilgisayar30,42-1,8767,60
Logo Yazılım67,00-2,9010,20
Lokman Hekim Sağlık6,291,458,82
Lüks Kadife11,76-1,8436,11
Makina Takım2,233,2418,62
Mardin Çimento5,410,19-8,61
Marka Yatırım Holding1,54-0,6530,51
Marmaris Altınyunus88,751,6025,00
Marshall51,20-1,827,70
Martı GMYO1,390,0037,62
Martı Otel1,170,8628,57
Mavi Giyim60,15-1,473,89
Mazhar Zorlu Holding15,600,7829,03
Mega Polietilen2,502,0413,64
Menderes Tekstil1,620,6223,66
Mensa0,360,0012,50
Merit Turizm23,50-0,7620,88
Merko Gıda1,43-3,3836,19
Metal Gayrimenkul0,970,006,59
Metemtur Otelcilik2,020,5013,48
Metro Holding1,460,005,80
Metro Petrol ve Tesisleri2,330,4318,88
Metro Yatırım Ortaklığı6,001,87-26,11
Migros Ticaret25,800,786,52
Milpa2,911,7532,88
Mistral GMYO2,130,4712,70
MLP Sağlık17,45-1,699,06
MMC San. Ve Tic. Yat.1,031,98-9,65
Mondi Tire Kutsan8,669,34109,18
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.078,800,52
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret20,920,0064,47
Net Holding2,676,802,69
Netaş Telekom.16,183,1223,89
Niğbaş Niğde Beton5,200,00-16,13
Nuh Çimento11,330,53-4,63
Nurol GMYO4,300,7020,45
Odaş Elektrik2,180,0050,79
Olmuksan-IP4,32-1,1468,69
Orge Enerji Elektrik6,260,4826,21
Orma Orman Mahsulleri4,940,8278,99
Osmanlı Menkul7,801,3085,71
Ostim Endüstriyel Yat2,180,0029,76
Otokar165,10-0,783,84
Oyak Yat. Ort.2,470,006,01
Oylum Sınai Yatırımlar5,281,153,73
Özak GMYO3,361,2030,74
Özbal Çelik Boru2,38-9,1642,51
Özderici GMYO1,97-0,5125,48
Özerden Plastik2,621,1614,91
Panora GMYO6,320,161,94
Papilon Savunma11,61-2,1949,81
Park Elek.Madencilik3,420,2912,13
Parsan17,630,404,07
Pegasus70,95-0,49-17,88
Peker GMYO3,101,97-0,96
Penguen Gıda3,70-0,8078,74
Pera GMYO1,17-1,6824,47
Pergamon Dış Ticaret10,24-0,9727,68
Petkim4,141,478,66
Petrokent Turizm201,10-1,6656,99
Pınar Et Ve Un10,55-0,6615,05
Pınar Su3,040,0031,03
Pınar Süt14,50-0,2114,44
Plastikkart9,75-3,185,18
Polisan Holding3,240,006,93
Politeknik Metal76,40-0,20-0,78
Prizma Press Matbaacılık5,562,3929,30
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.157,300,004,47
QNB Finans Fin. Kir.149,90-4,5216,11
QNB Finansbank52,80-5,3840,80
Ral Yatırım Holding7,652,5512,50
Ray Sigorta4,60-1,2934,50
Reysaş GMYO10,04-0,59118,74
Reysaş Lojistik9,752,63122,60
Rhea Girişim2,16-8,0981,51
Rodrigo Tekstil1,960,008,29
Royal Halı2,190,4659,85
RTA Laboratuvarları2,400,423,45
Sabancı Holding10,00-0,104,82
Safkar Ege Soğutmacılık3,10-7,4642,20
Salix Yatırım Holding5,873,71-18,59
Sanel Mühendislik3,89-3,95
Sanifoam Sünger6,030,5020,60
Sanko Pazarlama7,630,26-1,42
Saray Matbaacılık3,057,3970,39
Sarkuysan5,89-0,5121,95
Sasa Polyester10,390,0034,41
Say Reklamcılık4,049,1980,36
Sekuro Plastik6,100,8313,81
Selçuk Ecza Deposu7,58-0,6624,26
Selçuk Gıda1,73-0,570,58
Senkron Güvenlik3,001,699,89
Serve Film Prodüksiyon1,451,40-8,81
Servet GMYO13,53-0,5159,18
Seyitler Kimya7,250,006,77
Silverline Endüstri3,050,0041,20
Sinpaş GMYO1,200,843,45
Smartiks Yazılım10,52-0,477,24
Soda Sanayii6,330,162,43
Sodaş Sodyum Sanayii13,90-0,0742,27
Söktaş3,840,5244,91
Sönmez Filament7,941,1562,70
Sönmez Pamuklu8,962,8782,11
Sumaş Suni Tahta10,800,659,09
Şeker Fin. Kir.4,870,831,88
Şekerbank1,330,001,53
Şişe Cam5,532,034,93
Şok Marketler9,820,61-8,74
T. Halk Bankası7,350,6824,37
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası43,32-0,23-0,64
T.S.K.B.1,381,4714,05
T.Tuborg16,02-0,3734,62
Taç Tarım Ürünleri2,930,00-6,09
Tat Gıda7,62-1,1721,14
TAV Havalimanları26,54-0,38-9,05
Taze Kuru Gıda7,33-0,541,24
Tek-Art Turizm1,57-0,6324,60
Tekfen Holding19,201,75-0,62
Teknosa İç ve Dış Ticaret9,70-2,51130,95
Temapol Polimer Plastik6,733,2228,93
TGS Dış Ticaret6,140,1631,48
Tofaş Oto. Fab.27,86-0,143,72
Torunlar GMYO3,020,339,82
Trabzon Liman12,375,4616,04
Trabzonspor Sportif4,571,33112,56
Trakya Cam3,860,0010,29
Trend GMYO2,810,0027,73
TSKB GMYO2,064,0453,73
Tuğçelik5,582,3941,27
Tukaş12,37-18,940,16
Turcas Petrol3,661,1037,08
Turkcell14,52-0,625,22
Tümosan Motor ve Traktör7,24-0,1412,95
Tüpraş111,70-0,27-11,91
Türk Hava Yolları14,96-0,203,46
Türk Prysmian Kablo4,451,3771,15
Türk Telekom8,442,4314,52
Türk Traktör60,101,098,48
Türker Proje Gayrimenkul45,080,817,33
Ufuk Yatırım4,99-0,4093,41
Ulaşlar Turizm Yat.2,491,2217,45
Ulusoy Elektrik33,801,9927,07
Ulusoy Un Sanayi4,293,6212,30
Umpaş Holding0,590,00-4,84
Uşak Seramik1,920,5213,61
Utopya Turizm6,711,6736,38
Uzertaş Boya2,122,42-4,50
Ülker Bisküvi23,60-0,255,55
Ünye Çimento5,27-0,38-2,04
Vakıf Fin. Kir.2,41-0,82-0,41
Vakıf GMYO2,800,3613,36
Vakıf Yat. Ort.2,390,842,58
Vakıflar Bankası6,552,0218,87
Vakko Tekstil6,060,5033,48
Vanet Gıda1,43-1,380,00
Verusa Holding21,840,3717,67
Verusaturk Girisim7,880,7746,20
Vestel17,09-2,3435,42
Vestel Beyaz Eşya23,72-2,069,81
Viking Kağıt4,316,95130,48
Yapı Kredi Koray GMYO3,06-0,3326,45
Yapı ve Kredi Bank.2,891,4016,53
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,220,7431,10
Yataş8,94-0,1121,80
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,210,0037,27
Yeni Gimat GMYO13,031,090,15
Yeşil GMYO0,690,007,81
Yeşil Yapı0,731,3910,61
Yeşil Yatırım Holding13,703,4721,99
Yibitaş İnşaat Malzeme3.700,101,0925,64
Yonga Mobilya8,760,00-5,19
Yükselen Çelik9,775,0559,38
Yünsa14,28-0,7041,53
Zorlu Enerji1,72-1,715,52

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.