Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)380.383,00129,38
İş Bankası (B)33.950,002,5712,49
İş Bankası (C)5,050,40-21,22
İş Bankası (Kur.)340.000,0061,91
İş Fin.Kir.3,142,61-17,37
İş Girişim4,241,1911,58
İş GMYO1,451,40-17,61
İş Y. Men. Değ.4,202,944,30
İş Yat. Ort.2,220,0037,77
İşbir Holding445,003,49
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,500,00-19,35
İttifak Holding2,252,27-39,52
İz Hayvancılık Tarım2,96-3,9013,13
İzmir Demir Çelik9,592,5717,09
İzmir Fırça1,56-0,64-13,33
Jantsa Jant Sanayi46,96-0,04-11,71
Kafein Yazılım13,11-2,5317,68
Kapital Yat. Holding2,333,10-3,72
Kaplamin5,21-0,95-6,13
Kardemir (A)2,060,49-22,26
Kardemir (B)2,060,00-21,97
Kardemir (D)2,090,97-21,43
Karel Elektronik14,223,72-2,13
Karsan Otomotiv1,390,72-12,03
Karsu Tekstil2,31-1,70-28,70
Kartonsan356,800,73-8,49
Katmerciler Ekipman2,880,70-25,00
Kent Gıda195,801,4511,38
Kerevitaş Gıda3,352,132,76
Kervansaray Yat. Holding0,370,00-32,73
Kiler GMYO2,393,46-36,94
Klimasan Klima14,94-1,90-32,34
Koç Holding15,21-0,26-23,98
Konfrut Gıda7,221,69-7,67
Konya Çimento206,50-0,96-23,88
Kordsa Teknik Tekstil10,080,10-20,73
Koza Altın66,851,21-9,72
Koza Madencilik11,070,7310,37
Körfez GMYO2,214,74-7,53
Kristal Kola1,431,42-5,30
Kron Telekomünikasyon17,90-2,4540,72
Kuştur Kuşadası Turizm25,825,398,95
Kuyumcukent Gayrimenkul1,373,79-16,97
Kütahya Porselen6,962,505,14
Lider Faktoring3,104,03-15,53
Link Bilgisayar27,924,8853,83
Logo Yazılım66,30-1,279,05
Lokman Hekim Sağlık5,620,36-2,77
Lüks Kadife7,41-0,54-14,24
Makina Takım1,425,19-24,47
Mardin Çimento5,080,00-14,19
Marka Yatırım Holding1,172,63-0,85
Marmaris Altınyunus63,30-1,09-10,85
Marshall46,920,30-1,30
Martı GMYO0,972,11-3,96
Martı Otel0,877,41-4,40
Mavi Giyim39,40-0,25-31,95
Mazhar Zorlu Holding12,211,750,99
Mega Polietilen1,72-1,71-21,82
Menderes Tekstil1,361,493,82
Mensa0,270,00-15,62
Merit Turizm16,394,20-15,69
Merko Gıda1,110,005,71
Metal Gayrimenkul0,95-3,064,40
Metemtur Otelcilik1,671,83-6,18
Metro Holding1,062,91-23,19
Metro Petrol ve Tesisleri1,491,36-23,98
Metro Yatırım Ortaklığı2,919,81-64,16
Migros Ticaret24,140,17-0,33
Milpa2,262,733,20
Mistral GMYO1,730,58-8,47
MLP Sağlık13,380,60-16,37
MMC San. Ve Tic. Yat.0,82-1,20-28,07
Mondi Tire Kutsan6,98-4,7768,60
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.090,001,57
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,61-1,3130,58
Net Holding1,758,02-32,69
Netaş Telekom.11,34-0,26-13,17
Niğbaş Niğde Beton5,81-4,75-6,29
Nuh Çimento9,50-0,31-13,52
Nurol GMYO2,94-2,00-17,65
Odaş Elektrik1,43-1,38-1,09
Olmuksan-IP3,936,2253,46
Orge Enerji Elektrik4,34-0,46-12,50
Orma Orman Mahsulleri3,451,7725,00
Osmanlı Menkul6,65-3,6258,33
Ostim Endüstriyel Yat1,80-0,557,14
Otokar118,100,43-19,68
Oyak Yat. Ort.5,23-2,97124,46
Oylum Sınai Yatırımlar2,90-1,02-6,11
Özak GMYO2,421,26-5,84
Özbal Çelik Boru1,43-0,69-11,28
Özderici GMYO1,39-1,42-11,46
Özerden Plastik2,30-2,950,88
Panora GMYO4,50-0,22-20,07
Papilon Savunma9,15-0,6518,06
Park Elek.Madencilik2,993,46-1,97
Parsan12,350,49-27,10
Pegasus49,926,94-42,22
Peker GMYO3,061,32-2,24
Penguen Gıda3,570,0072,46
Pera GMYO0,813,85-13,83
Pergamon Dış Ticaret7,98-0,87-0,50
Petkim3,470,87-8,92
Petrokent Turizm131,20-1,872,42
Pınar Et Ve Un11,22-1,0622,36
Pınar Su2,97-1,3328,02
Pınar Süt11,790,00-6,95
Plastikkart8,941,59-3,56
Polisan Holding2,140,94-29,08
Politeknik Metal65,500,00-13,90
Prizma Press Matbaacılık5,01-0,9916,51
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.172,80-0,055,87
QNB Finans Fin. Kir.109,80-6,39-14,95
QNB Finansbank42,001,2512,00
Ral Yatırım Holding6,98-0,712,65
Ray Sigorta4,486,9230,99
Reysaş GMYO6,66-2,0645,10
Reysaş Lojistik7,35-1,3467,81
Rhea Girişim1,71-0,5843,70
Rodrigo Tekstil1,43-0,69-20,99
Royal Halı1,77-1,6729,20
RTA Laboratuvarları6,519,97180,60
Sabancı Holding7,691,05-15,68
Safkar Ege Soğutmacılık2,65-0,3821,56
Salix Yatırım Holding5,026,81-30,37
Sanel Mühendislik4,805,4918,52
Sanifoam Sünger5,725,5414,40
Sanko Pazarlama5,630,18-27,26
Saray Matbaacılık1,74-1,14-2,79
Sarkuysan5,001,633,52
Sasa Polyester9,060,0017,21
Say Reklamcılık2,60-0,7616,07
Sekuro Plastik4,18-1,65-22,01
Selçuk Ecza Deposu7,280,0019,34
Selçuk Gıda1,927,2611,63
Senkron Güvenlik2,15-0,92-21,25
Serve Film Prodüksiyon2,13-9,3633,96
Servet GMYO10,841,9827,53
Seyitler Kimya10,430,5853,61
Silverline Endüstri2,22-1,332,78
Sinpaş GMYO1,199,172,59
Smartiks Yazılım8,65-1,93-11,82
Soda Sanayii5,371,90-13,11
Sodaş Sodyum Sanayii17,005,8574,00
Söktaş2,811,086,04
Sönmez Filament4,705,62-3,69
Sönmez Pamuklu4,715,37-4,27
Sumaş Suni Tahta8,20-1,20-17,17
Şeker Fin. Kir.4,660,22-2,51
Şekerbank0,950,00-27,48
Şişe Cam4,573,39-13,28
Şok Marketler9,14-0,11-15,06
T. Halk Bankası5,24-0,19-11,34
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası39,106,42-10,32
T.S.K.B.0,970,00-19,83
T.Tuborg13,30-0,3011,76
Taç Tarım Ürünleri3,33-3,766,73
Tat Gıda6,292,783,39
TAV Havalimanları18,312,81-32,60
Taze Kuru Gıda6,351,28-12,29
Tek-Art Turizm1,080,00-14,29
Tekfen Holding13,982,34-27,64
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,54-1,6555,71
Temapol Polimer Plastik4,75-0,84-9,00
TGS Dış Ticaret4,101,49-12,21
Tofaş Oto. Fab.18,901,83-18,89
Torunlar GMYO2,310,87-16,00
Trabzon Liman9,392,29-11,91
Trabzonspor Sportif4,387,62103,72
Trakya Cam3,172,92-9,43
Trend GMYO2,55-5,2015,91
TSKB GMYO1,53-0,6514,18
Tuğçelik3,890,78-1,52
Tukaş11,199,71-9,39
Turcas Petrol2,63-2,95-1,50
Turkcell13,190,30-4,42
Tümosan Motor ve Traktör4,940,41-22,93
Tüpraş93,00-2,00-26,66
Türk Hava Yolları9,830,92-32,02
Türk Prysmian Kablo3,41-1,1631,15
Türk Telekom7,05-0,98-4,34
Türk Traktör48,080,88-9,13
Türker Proje Gayrimenkul32,78-0,24-21,95
Ufuk Yatırım3,161,9422,48
Ulaşlar Turizm Yat.1,70-0,58-19,81
Ulusoy Elektrik30,16-1,4413,38
Ulusoy Un Sanayi5,193,1835,86
Umpaş Holding0,45-2,17-27,42
Uşak Seramik1,331,53-21,30
Utopya Turizm4,244,69-13,82
Uzertaş Boya2,45-7,5510,36
Ülker Bisküvi21,380,38-4,38
Ünye Çimento3,90-0,26-27,51
Vakıf Fin. Kir.1,810,00-25,21
Vakıf GMYO2,140,00-13,36
Vakıf Yat. Ort.1,850,00-20,60
Vakıflar Bankası4,650,43-15,61
Vakko Tekstil4,201,69-7,49
Vanet Gıda1,210,83-15,38
Verusa Holding18,180,89-2,05
Verusaturk Girisim4,07-0,49-24,49
Vestel11,090,45-12,12
Vestel Beyaz Eşya17,610,51-18,47
Viking Kağıt3,76-0,27101,07
Yapı Kredi Koray GMYO2,330,43-3,72
Yapı ve Kredi Bank.2,030,00-18,15
Yaprak Süt ve Besi Çift.8,05-1,4728,39
Yataş6,210,49-15,40
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,792,2911,18
Yeni Gimat GMYO11,900,17-0,59
Yeşil GMYO0,462,22-28,13
Yeşil Yapı0,440,00-33,33
Yeşil Yatırım Holding9,352,41-16,74
Yibitaş İnşaat Malzeme4.987,405,1369,35
Yonga Mobilya9,181,55-0,65
Yükselen Çelik6,585,967,34
Yünsa9,542,80-5,45
Zorlu Enerji1,180,85-27,61

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.