1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Cem Yılmaz, Zootropolis'te tilkiyi seslendirdi
Cem Yılmaz, Zootropolis'te tilkiyi seslendirdi

Cem Yılmaz, Zootropolis'te tilkiyi seslendirdi

İSTANBUL(AA) - Oyuncu Cem Yılmaz, "Zootropolis: Hayvanlar Şehri" filminde Nick Wilde isimli tilkiyi seslendirmek için stüdyoya girdi.United International Pictures...

A+A-

İSTANBUL(AA) - Oyuncu Cem Yılmaz, "Zootropolis: Hayvanlar Şehri" filminde Nick Wilde isimli tilkiyi seslendirmek için stüdyoya girdi.

United International Pictures Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, sadece hayvanların yaşadığı bir metropol olan Zootropolis'te geçen heyecan ve aksiyon dolu olayları konu alan Disney filmi, 10 Haziran'da vizyona girecek.

Filmdeki karakterlerden koyun ve tavşanın da Cem Yılmaz'a eşlik ettiği kamera arkası çekimleri eğlenceli karelere sahne oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ve daha önce Disney'in "Arabalar 2" isimli animasyon filminde Francesco adlı yarış arabasını seslendiren Yılmaz, farklı karakterleri deneyimleme fırsatı sunmasından ötürü seslendirme projelerinden çok keyif aldığını belirterek, Zootropolis: Hayvanlar Şehri'nin çocuklar ve aileleri kadar gençlerin ve yetişkinlerin de keyifle izleyebileceği benzersiz bir animasyon olduğunu kaydetti.

Yılmaz'ın geveze ve kurnaz bir tilkiyi seslendirdiği filmin konusu kısaca şöyle:

"Zootropolis, bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın bir arada yaşadığı benzersiz bir metropoldür. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir şehirdir. İdealist polis memuru Judy Hopps Zootropolis'e geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilmek için, geveze ve kurnaz tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır."

HABERE YORUM KAT