1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. “Çıkış yakalayacağız”
“Çıkış yakalayacağız”

“Çıkış yakalayacağız”

Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı Mustafa Oral, ilk yarıda hedeflerinin çok uzağında olmadıklarını, ikinci yarı yapacakları çıkışla daha üst sıralara çıkacaklarını söyledi

A+A-

Zorlu bir ilk yarı geçirdiklerini dile getiren Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı Mustafa Oral, buna rağmen hedeflerinden çok uzakta olmadıklarını söyledi. Oral, hem Avrupa hem de ligde oynamanın takımı zaman zaman zorladığını dile getirerek, “Hedeflerimizin çok uzağında olmayan bir ilk yarı geçirdik. Hem ligde hem de Avrupa’da mücadele ettik. Zaman zaman bu anlamda yorulduğumuz anlar oldu. Buna rağmen oyuncularımız iyi direnç gösterdiler. Başarılı diyebileceğimiz bir ilk yarı geçirdik. 16 maçlık periyotta istediğimiz puanı aldık” diye konuştu.

“İkinci yarı daha iyi olacak”

İkinci yarıların daha zorlu olduğuna dikkat çeken Oral, buna rağmen çıkış yakalayacaklarına inandığını dile getirdi. Oral, geçen sezon da takımın ikinci yarıda çıkış yakaladığına vurgu yaparak, “Hocamızın takımları genel olarak ikinci yarılarda çıkış gösteren takımlar. Bizde de bu sistemle devam etti. Geçen sezon ikinci yarıda yakaladığımız çıkışı bu sezon da yineleyebiliriz. Buna inancımız tam. İkinci yarıda çok başarılı bir takım izlettireceğimizden şüphem yok” dedi. (Ulaş İnbaşı)

HABERE YORUM KAT