1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Çocuk Oyun Ve Eğlence Merkezinin Aktiviteleri
Çocuk Oyun Ve Eğlence Merkezinin Aktiviteleri

Çocuk Oyun Ve Eğlence Merkezinin Aktiviteleri

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi tarafından açılan ve büyük ilgi gören Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi'nde robotik ve kodlama eğitimi veriliyor. Sivas...

A+A-

SİVAS (AA) - Sivas İl Özel İdaresi tarafından açılan ve büyük ilgi gören Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi'nde robotik ve kodlama eğitimi veriliyor.

Sivas İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi'nde 9-14 yaş grubundaki çocuklara robotik ve kodlama eğitimleri verilmeye başlandı.

Bunun yanı sıra oyun merkezinde çocukların kişisel ve bedensel gelişimini sağlayarak yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri etkinliklerde gerçekleştiriliyor.

Her yaş grubundan çocukların aileleriyle birlikte katılabildikleri etkinlikler büyük ilgi görüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen merkezin yetkilisi Yusuf Gülen, "Güler yüzlü, eğitimli personellerimiz ve sürekli yenilenen oyun gruplarımızla çocuklarımızı misafir ediyoruz. Hafta sonları eğitmenler eşliğinde Minik Yıldızlar Atölyesi'nde ücretsiz etkinlikler gerçekleştiriyoruz." ifadelerini kullandı.

Gülen ayrıca merkezde okçuluk ve buz pateni eğitimi de verildiğini belirterek, her yaştan çocuğu "Çocuk Oyun ve Eğlence Merkezi"ne davet etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT