1. HABERLER

  2. TÜRKİYE

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyorlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyorlar

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki programa Ayvalık ilçesinden katılan iki öğrenci, Erdoğan çiftini görmenin mutluluğunu yaşıyor

A+A-

BALIKESİR (AA) - 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki programa Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden katılan Kaan Yıldırım ile Zeynep Rümeysa Güzel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyor.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı'yı ziyaret eden öğrencilerden Kaan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Erdoğan'ın kendisine matematik işlemlerini nasıl yaptığını sorduğunu ifade eden Yıldırım, "Cumhurbaşkanımız bana bir işlem sordu. Ben de sayıları görmem gerektiğini söyledim ve 'çok heyecanlıyım' dedim. Cumhurbaşkanı da bana 'pekala o zaman yemekten sonra heyecanın geçer' dedi." diye konuştu.

Zeynep Rumeysa Güzel ise Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilgiyle karşılandıklarını belirterek, hayatının en güzel günlerinden birini yaşadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemek yediklerini anlatan Güzel, "Sonra Cumhurbaşkanı elimi tuttu, merdivenlerden indik. Cumhurbaşkanı elimi tuttuğunda çok mutlu oldum. Cumhurbaşkanı, televizyonda gördüğümden daha güzel." ifadelerini kullandı.

Kaymakam Nazlı ise ilçelerinden 2 çocuğun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın davetlisi olarak Ankara'ya gitmesinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

Zeynep ve Kaan'ın ilçeyi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde temsil etmesinin hem çocuklar hem de ilçe için ayrı bir sevinç olduğunu söyleyen Namık Kemal Nazlı, şunları kaydetti:

"Biz de onların sevinçlerini gerek kendileriyle, gerekse aileleriyle paylaşmak üzere hem gitmeden önce hem de ziyaretten geldikten sonra birlikte olmak istedik. İkisi ile de büyük gurur duyuyoruz. Gerek Zeynep, gerek Kaan pırıl pırıl çocuklar, zeki çocuklar. İnşallah bundan sonraki hayatları aynı şekilde devam eder. Başarılı bir gelecek onları bekliyor. Bu gelecekte gerek bizim, gerek ailelerin katkısı sonsuza dek elimizden geldiği kadar azami düzeyde devam edecektir diye ümit ediyorum. İkisini de gözlerinden öpüyorum."

Ziyarette, Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen ile aileler de hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyorlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görmenin mutluluğunu yaşıyorlar

HABERE YORUM KAT