'Deniz Ertaş'lı Milli Takım hazırlıklara başladı

'Deniz Ertaş'lı Milli Takım hazırlıklara başladı

Konyaspor'dan kaleci Deniz Ertaş'ın da aday kadroda olduğu U17 Milli Takım, Malta'da düzenlenecek U17 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme turu maçlarının hazırlıklarına başladı

U17 Milli Takımı Malta'da düzenlenecek U17 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme turu maçlarının hazırlıklarına TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla başladı. 1 Ekim 2021 Cuma gününe kadar çalışmalarını İstanbul'da sürdürecek olan U17 Milli Takımımız, 29 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 19.30'da Riva'da Fenerbahçe U17 Takımı ile bir hazırlık maçı oynayacak.

3932231a24fb4019b020968ef772bd22.jpg

e81e3cf8f0d943fa90ecb296a18721c5.jpg

TOLUNAY KAFKAS, U17 MİLLİ TAKIMI'NA BAŞARI DİLEDİ

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas, oyunculara ve teknik heyete Avrupa Şampiyonası eleme turu maçları için başarı diledi. Antrenman öncesi oyuncular ve teknik heyetle bir araya gelen Kafkas, "Sizlere inancımız tam. Eleme turu maçlarını başarıyla geçip Malta'dan Elit Tur biletini alarak döneceğinize inanıyoruz." dedi. Bu tür organizasyonların genç oyuncuların uluslararası deneyim kazanması açısından son derece önemli olduğuna dikkat çeken Kafkas, asıl hedeflerinin U17 Avrupa Futbol Şampiyonası finallerine katılmak olduğunu belirtti.

deniz-ertas.jpg

6cada605e5504b959e9863ebdce8d78e.jpg

ADAY KADRO

U17 Milli Takımı'nın UEFA U17 Avrupa Futbol Şampiyonası eleme turu müsabakaları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

Kaleciler: Mert Furkan Bayram (Altınordu), Deniz Dilmen (Medipol Başakşehir FK), Arif Şimşir (Altınordu), Deniz Ertaş (İttifak Holding Konyaspor)

Defans: Ali Yeşilyurt (Galatasaray A.Ş.), Emirhan Başyiğit (Demir Grup Sivasspor), Mevlüt Emir Gürlek (Fraport TAV Antalyaspor), Ali Turap Bülbül (Galatasaray A.Ş.), Arda Kırgıl (Altınordu), Arda Kılıç (GZT Giresunspor), Efe Arda Koyuncu (Medipol Başakşehir FK), Semih Kara (VfB Stuttgart), Muhammet Eren Arıkan (Yukatel Kayserispor), Emir Kaan Baş (Galatasaray A.Ş.), Hasan Berat Kayalı (Altınordu)

Orta Saha: Tunahan Şamdanlı (İstanbulspor A.Ş.), Emir Bars (PSV Eindhoven), Emirhan Kayar (Galatasaray A.Ş.), Arda Güler (Fenerbahçe A.Ş.), Emirhan Acar (AKA Tirol), Furkan Yöntem (Altınordu), Kenan Yıldız (FC Bayern München), İbrahim Baran Kayıkçı (Gençlerbirliği), Fahri Kerem Ay (Beşiktaş A.Ş.), Muhammet Ali Özbaskıcı (Yılport Samsunspor), Bora Aydınlık (Fenerbahçe A.Ş.)

Forvet: Batuhan Çelik (Medipol Başakşehir FK), Semih Kılıçsoy (Beşiktaş A.Ş.), Can Yılmaz Uzun (1.FC Nürnberg), Selim Can Sönmez (FC Utrecht)

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Soykan Başar

u17.jpg

Maç Programı:

Tarih-Saat

1. Takım

2. Takım

Stat / Yer

06.10.2021 - 12:00

Türkiye

-

Malta

Hibernians

06.10.2021 - 16.30

Danimarka

-

Karadağ

Hibernians

09.10.2021 - 12:00

Türkiye

-

Karadağ

Hibernians

09.10.2021 - 16.30

Danimarka

-

Malta

Hibernians

12.10.2021 - 12:00

Türkiye

-

Danimarka

Hibernians

12.10.2021 - 16.30

Malta

-

Karadağ

Hibernians

deniz-ertas-2.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.