1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. Dönecekler mi?
Dönecekler mi?

Dönecekler mi?

Holmen’in gidişiyle B planını devreye sokan Atiker Konyaspor’da Meha’nın geri dönüş olasılığı transfere farklı bir boyut kazandırdı. Traore ve Meha ile ilgili gelişmeleri bekleyen yeşil-beyazlılar, bu oyuncuların durumuna göre hareket edecek

A+A-

500 bin Euro’ya Al-Nasr’a transfer olan Meha’dan geri dönüş sinyali. Sezon bitiminden birkaç hafta önce takımdan ayrılacağı belirtilen Alban Meha ile ilgili geri dönebileceği iddia edildi. Al Nasr’da yönetimin değişmesiyle beraber teknik heyet de değişirken, Meha’nın geleceği de yeni teknik heyetin kararına bağlı. Al Nasr takımının Meha’yı istememesi durumunda Arnavut oyuncu yeniden Konyaspor’a katılacak. Meha için Al Nasr’a süre verilirken, 500 bin Euro bonservis bedelinin ödenmemesi durumunda yeşil-beyazlılar, opsiyonlarını kullanarak, Meha ile devam edecek.

YENİ HAMLELER

Transferi 3-4 oyuncu olarak belirleyen yeşil-beyazlılar, son günlerdeki gelişmelerle yeni ol haritası da belirledi. Holmen ile yeniden anlaşamayan, Traore ve Meha belirsizliği süren Atiker Konyaspor’da Traore ve Meha’da yaşanacak gelişmeler beklenecek. Her iki oyuncunun durumuna göre yabancı transferi de tam anlamıyla şekillenecek. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT