1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da
Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da

Dünyaca ünlü ritim grubu Stomp, EXPO'da

EXPO 2016 Antalya alanında gazeteciler için gösteri yapan grup üyeleri, eğlenceli müzikleri ve renkli danslarıyla dikkati çekti

A+A-

ANTALYA (AA) - Çöp kovası ve varil gibi eşyaları kullanarak ritimle dansı birleştirdikleri gösterileriyle dünya çapında üne kavuşan Stomp grubu, EXPO 2016 Antalya etkinleri kapsamında ziyaretçilere özel gösteriler sunmaya başladı.

EXPO 2016 Antalya alanında gazeteciler için kısa bir gösteri yapan grup üyeleri, eğlenceli müzikleri ve renkli danslarıyla dikkati çekti. Çöp kovaları ve varilleri kullanarak ritim tutan grup, neşeli anlar yaşattı.

Stomp grubunun gösterisinin ardından EXPO 2016 Antalya Genel Sekreter Yardımcısı Fırat Işık, gazetecilere mayıs ayı etkinlikleri hakkında bilgi verdi.

Işık, Stomp grubunun performanslarını 8 Mayıs'a kadar her gün saat 21.00'de sahneleyeceğini kaydetti.

- Carreras ve Shapplin de geliyor

Efsanevi tenor Jose Carreras'ın 7 Mayıs'ta Antalya Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte konser vereceğini anlatan Fırat Işık, "Dünyaca tanınan sopranolardan Emma Shapplin yine senfoni orkestrasıyla konser verecek. 21 Mayıs'ta ise Level 42 grubu aramızda olacak." dedi.

Haziranda da konserlerin ve etkinliklerin devam edeceğini ifade eden Işık, Türkiye'nin tanıtımı için başka ünlü sanatçıları da EXPO 2016 Antalya alanında sanatseverlerle buluşturmayı hedeflediklerini belirtti.

Gösterilere 7'den 70'e herkesin ilgi duyacağına işaret eden Fırat Işık, tüm halkı etkinliklere beklediklerini bildirdi.

Stomp grubunun üyelerinden Phil Batchelor ise EXPO 2016 Antalya alanını çok beğendiklerini ve gezme fırsatı buldukları için kendilerini şanslı hissettiklerini dile getirerek, "Burada olmak çok güzel." diye konuştu.

HABERE YORUM KAT