1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Engelli çocuklar için kermes
Engelli çocuklar için kermes

Engelli çocuklar için kermes

Engelli çocuklar için kermes

A+A-

Konya’da faaliyet gösteren Akıllı Minikler Kreş ve Anaokulu tüm şubelerinin ortaklaşa düzenlediği kermeste bir araya geldi. Dedeman Okul karşısında bulunan Alışveriş Merkezi içinde açılışı gerçekleştirilen kermesten elde edilecek gelir Engelli Çocuklar için kullanılacak

Engelli çocuklar yararına düzenlenen kermeste Akılı Minikler Kreş ve Anaokulunda öğrenim gören Dünyanın en küçük sanatçılarının yıl boyunca yaptıkları faaliyetlerde ortaya çıkan ürünler beğeni ve satışa sunuldu.

Hafta sonunda açık kalacak kermes hakkında açıklamalarda bulunan Akıllı Minikler Kreş ve Anaokulları kurucu Müdürü Makbule Akçakaya, “Akıllı minikler kreş ve anaokulları olarak bu gün burada engelleri aşmak için bulunmaktayız. Akıllı Miniklerimizin kocaman yürekleri ve minicikleri elleri ile engelli kardeşleri için hazırlamış oldukları etkinlikleri satışa sunmaktayız. Böyle bir organizasyona öncülük ettiğimiz için çok gururluyuz. Bu organizasyonda emekleri bulunan öğretmenlerimiz, çalışanlarımız, el sanatları öğretmeniz ve miniklerimiz, çünkü onların el emeği söz konusu ve bizi destekleyen velilerimize teşekkür ediyoruz. Konya halkını alışverişe bekliyoruz” dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT