1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ereğli'ye 4 halı saha daha
Ereğli'ye 4 halı saha daha

Ereğli'ye 4 halı saha daha

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi gençleri spora yönlendirmek ve sosyal hareketliliği artırmak için 4 mahalleye halı saha yapacak.

A+A-

Toros, Ziya Gökalp, Eti ve Barbaros mahallelerinde yapılacak olan halı sahaların 15x30 metre ölçülerinde olacağını ifade eden Belediye Başkanı Özkan Özgüven, "Çocuklar ve gençlerimizin rahat, güvenli bir ortamda spor yapabilecekleri halı sahaları 4 mahallemize yapacağız. 20 Temmuz 2016 tarihinde ihalesi yapılacak olan halı sahalar ile ilçemizdeki sosyal donatı alanları daha da artmış olacak" dedi.
Başkan Özgüven, bugüne kadar cadde düzenlemesi, altyapı hizmetleri, park gibi yatırımların yanında sosyal belediyeciliğin ön planda tutulduğu hizmetleri hayata geçirdiklerini, gençlere yönelik hizmetleri de artırarak sürdürdüklerini dile getirerek, "Gençlerimizin hem beden, hem de zihin sağlıklarına destek olmak ve onları spora yöneltmek için istek ve talepleri doğrultusunda mahallelerimize halı saha yapıyoruz. 4 farklı mahallemizde yapacağımız halı saha çalışmasını ilçemizdeki diğer mahallelere de önümüzdeki süreçte yapacağız" şeklinde konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT