Fatih Altaylı, Kılıçdaroğlu'nu yine topa tuttu: "Sen kimsin ki gittiğinde bu parti bitsin?"

Fatih Altaylı, Kılıçdaroğlu'nu yine topa tuttu:  "Sen kimsin ki gittiğinde bu parti bitsin?"
Kılıçdaroğlu'nu bir kez daha topa tutan Fatih Altaylı, "Kılıçdaroğlu, sen Türkiye'nin vasat bürokratlarından biri, yeteneksiz siyasetçilerinin de birincisisin" dedi.

28 Mayıs hezimeti sonrası 7'li Masa Adayı Kemal Kılıçaroğlu'na, "Merzifonlusu ünlü bir canlıyı bağlasa idiniz (Eşek) o da zaten ikinci turda en az yüzde 48 alırdı" diyerek çok sert sözler söyleyen Gazeteci Fatih Altaylı, koltuktan kalkmamaya kararlı olan Kılıçdaroğlu'na yine ağır sözlerle yüklendi.

Altaylı, "Sen Türkiye'nin vasat bürokratlarından biri, yeteneksiz siyasetçilerinin de birincisisin" dedi.

"SEN KİMSİN Kİ GİTTİĞİNDE BU PARTİ BİTSİN"

Fatih Altaylı, Kılıçdaroğlu için, "Kemal Kılıçdaroğlu, sen kimsin ki gittiğinde bu parti bitsin. Sen Türkiye'nin vasat bürokratlarından biri, yeteneksiz siyasetçilerinin de birincisisin. Hiçbir yeteneğinin olmadığını her geçen gün kanıtlıyorsun. Levent Gültekin'in söylediklerinden bağımsız. Başarısız, yeteneksiz. Toplumda ve seçmende heyecan yaratmayan birisin. Niye orada oturuyorsun?" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.