Futbol: Süper Lig'de Görünüm

Futbol: Süper Lig'de Görünüm

Ligde 23. hafta yapılan iki maçla tamamlandı- Deplasmanda Çaykur Rizespor'u 2-1 yenen Medipol Başakşehir liderliğe yükseldi

İSTANBUL (AA) - Süper Lig'de 23. hafta, yapılan iki maçla sona erdi.

Medipol Başakşehir, deplasmanda Çaykur Rizespor'u 2-1 yenerek, liderliğe yükseldi. Günün diğer maçında ise Kasımpaşa, sahasında Yukatel Denizlispor'u 2-0 ile geçti.

Haftaya maç eksiğiyle lider giren Trabzonspor, Beşiktaş deplasmanından 2-2'lik sonuçla ayrıldı.

Süper Lig'de 23. haftada oynanan derbi maçta ise Galatasaray, deplasmanda Fenerbahçe'yi 3-1 yendi.


- Sonuçlar

Ligin 23. haftasında yapılan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Demir Grup Sivasspor-Aytemiz Alanyaspor: 1-0

Hes Kablo Kayserispor-İttifak Holding Konyaspor: 2-2

Göztepe-Gaziantep FK: 1-1

Beşiktaş-Trabzonspor: 2-2

BtcTurk Yeni Malatyaspor-Fraport TAV Antalyaspor: 1-2

Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: 1-0

Fenerbahçe-Galatasaray: 1-3

Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir: 1-2

Kasımpaşa-Yukatel Denizlispor: 2-0


- Puan durumu


Süper Lig'de tamamlanan 23. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:

TakımlarOGBMAYAVP
--------------------------------------------------
1.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR23137343232046
2.TRABZONSPOR22136349232645
3.GALATASARAY23136439182145
4.DEMİR GRUP SİVASSPOR23136442261645
5.AYTEMİZ ALANYASPOR23116641221939
6.FENERBAHÇE23115742291338
7.BEŞİKTAŞ2311483630637
8.GÖZTEPE229762924534
9.GAZİANTEP FK238783436-231
10.GENÇLERBİRLİĞİ2376103239-727
11.FRAPORT TAV ANTALYASPOR2367102540-1525
12.BTCTURK YENİ MALATYASPOR2266103532324
13.YUKATEL DENİZLİSPOR2366112132-1124
14.ÇAYKUR RİZESPOR2273122234-1224
15.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR2349101932-1321
16.MKE ANKARAGÜCÜ2348112039-1920
17.KASIMPAŞA2354143149-1819
18.HES KABLO KAYSERİSPOR2337132456-3216


- 24. haftanın programı


Ligin 24. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:

28 Şubat Cuma:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

29 Şubat Cumartesi:

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

17.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

1 Mart Pazar:

13.30 Yukatel Denizlispor-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)

16.00 MKE Ankaragücü-Demir Grup Sivasspor (Eryaman)

19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom)

2 Mart Pazartesi:

20.00 Medipol Başakşehir-Gaziantep FK (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Hes Kablo Kayserispor-Göztepe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.