1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın, Elazığ'da
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın, Elazığ'da

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Boynukalın, Elazığ'da

ELAZIĞ (AA) - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Elazığ'da "Türkiye'de Toplumsal Değişim ve Gençlik" konulu söyleşiye katıldı.Boynukalın,...

A+A-

ELAZIĞ (AA) - Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Abdurrahim Boynukalın, Elazığ'da "Türkiye'de Toplumsal Değişim ve Gençlik" konulu söyleşiye katıldı.

Boynukalın, Milli Türk Talebe Birliği Elazığ Şubesi, Fırat Üniversitesi (FÜ) Genç Düşünce Öğrenci Topluluğu, FÜ Necip Fazıl Fikir ve Sanat Öğrenci Topluluğu ile ile FÜ İlmi Araştırmalar Öğrenci Topluluğu tarafından Elazığ Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen "Türkiye'de Toplumsal Değişim ve Gençlik" konulu söyleşide yer aldı.

Türkiye'de yaşanan toplumsal değişimi belirten Boynukalın, Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak projelere destek sunduklarını kaydetti.

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise Türkiye'nin büyük bir değişimin içinde olduğunu ifade ederek, huzura götürecek yolda gençlerin aynı adımı attığı an Türkiye'nin değişimine çok büyük bir katkı sağlamış olacağını söyledi.

Bakan yardımcısı Boynukalın'a plaket verilmesinin ardından çekilen toplu fotoğraf ile söyleşi sona erdi.

Söyleşiye, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sedat Acar ile bazı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.


HABERE YORUM KAT