1. HABERLER

  2. RAMAZAN

  3. Gökcem’de anlamlı iftar
Gökcem’de anlamlı iftar

Gökcem’de anlamlı iftar

Gökcem Konya Down Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Derneği tarafından ilk olarak gerçekleştirilen Gökcem Konya Down Restoran Türk Tasavvuf ve Türk Sanat Müziği konseri ile iftar programı duygulandırdı

A+A-

Çalışanlarının yarısından fazlasını Down Sendromlu Gençlerin oluşturduğu Meram Yaka yolu üzerinde hizmet veren Gökcem Konya Down Restoran düzenlenen iftar programında Gökcem Ailesi ve basın mensuplarını ağırladı. Gökcem Konya Down Restoran'ın konuğu ise İstanbul'dan gelen Türk Sanat Müziği Sanatçısı, Söz Yazarı ve Bestekâr Bülent Yetiş idi. Down Sendromlu gençler ile birlikte iftar yapmak için hiçbir beklenti içinde olmadan İstanbul'dan gelen Bülent Yetiş, birbirinden güzel ilahi ve Sanat Müziği ile büyük beğeni topladı.

“TEK BEKLENTİMİZ DESTEKLERİNİZ”

Konya'da tek Türkiye genelinde ise örnek bir iş yeri olma gururunu yaşadıklarını ifade eden

Gökcem Konya Down Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Devecioğlu, kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti. Devecioğlu, “Bizim tek amacımız özel gereksinimli bireylerin bilimsel çerçeve ve ışığında eğitim almalarının yanında istihdamlarını sağlayarak yaşadıkları toplumda bağımsız yaşam sürdürmelerini sağlamaktır. Eğitim sistemimizin bir parçası olarak düşündüğümüz dernek kâffemizde gençlerimizin çalıştığı özel bir mekân oldu. Bizim tek beklentimiz vatandaşlarımızın kafe restoran hizmetlerinden faydalanarak gençlerimize bu konuda destek olmalarıdır" dedi. (Derya Demir)

HABERE YORUM KAT