GSİM ile KGTÜ arasında Genç Ofis protokolü

GSİM ile KGTÜ arasında Genç Ofis protokolü

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi arasında sanatsal, kültürel, sportif ve eğitim faaliyetlerini içinde barındıracak olan “Genç Ofis”  protokolü imzalandı.

Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye’nin gıda ve tarım alanındaki ilk ihtisas üniversitesi olan Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi arasında sanatsal, kültürel, sportif ve eğitim faaliyetlerini içinde barındıracak olan “Genç Ofis”  protokolü imzalandı.

gsim-ile-kgtu-2.jpeg

Protokol çerçevesinde öğrenciler ile Üniversite akademik ve idari personelinin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi yürütülmesi ile Gençlik Merkezleri arasında irtibat sağlayarak Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın  ulusal, uluslararası ve yerelde uygulayacakları projeleri öğrenci toplulukları ve öğrencilere en kolay yoldan duyurulması ve gençlerimizin faaliyetlere maksimum katılımı öngörülüyor.

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.