1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Hakkari'deki çatışma
Hakkari'deki çatışma

Hakkari'deki çatışma

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz:- "Bu mücadelede belki 600 ila 700 gencimizi kaybettik. Ama bütün bunlar milletimizin ve sizlerin, huzuru ve güvenini sağlamak için yapılıyor. Ülkedeki barışı ve kardeşliği tekrar getirmek için önemli bir mücadele

A+A-

BİTLİS (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, süren terörle mücadele operasyonları kapsamında 600 ila 700 şehit verildiğini belirterek, "Ama bütün bunlar milletimizin ve sizlerin huzuru ve güvenini sağlamak için yapılıyor. Ülkedeki barışı ve kardeşliği tekrar getirmek için önemli bir mücadele veriliyor." dedi.

Demiröz, AK Parti Bitlis İl Başkanlığında düzenlenen İl Danışma Meclis Toplantısı'nda, Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki çatışmada, şehit düşenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına ve millete başsağlığı yaralılara da acil şifa diledi.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde terörle mücadelenin kararlılıkla devam ettiğini bildiren Demiröz, "Bu mücadelede belki 600 ila 700 gencimizi kaybettik. Ama bütün bunlar milletimizin ve sizlerin, huzuru ve güvenini sağlamak için yapılıyor. Ülkedeki barışı ve kardeşliği tekrar getirmek için önemli bir mücadele veriliyor. İnşallah en kısa zamanda sonuçlanır. Bölgemiz bu tip olaylardan arınır ve eski huzurlu günlerimize döneriz." diye konuştu.

Demiröz, bu konuda milletin desteğinin önemine işaret ederek, "El birliğiyle inşallah bu beladan kendimizi koruyacağız ve kurtaracağız." ifadesini kullandı.

Basına kapalı devam eden toplantıya, çok sayıda partili katıldı.

HABERE YORUM KAT