İmamoğlu ve Kaftancıoğlu hezimet sonrası yine karşı karşıya geldi!

İmamoğlu ve Kaftancıoğlu hezimet sonrası yine karşı karşıya geldi!
Sık sık kavgalarıyla ve birbirlerine söyledikleri sert sözlerle gündeme gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu 28 Mayıs hezimeti sornası bir kez daha karşı karşıya geldiler.

Sık sık kavgalarıyla ve birbirlerine söyledikleri sert sözlerle gündeme gelen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bir kez daha karşı karşıya geldi.

Kaftancıoğlu Kılıçdaroğlu'nun gözdesi

28 Mayıs hezimeti sonrası İmamoğlu, değişim cephesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun koltuğuna en büyük aday olarak gösterilirken Kılıçdaroğlu'nun vazgeçemediği isimlerin başında gelen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu birbirlerine sert sözlerle yüklendi.

İMAMOĞLU: "ERKEK OLSAYDI BAŞKA TÜRLÜ KONUŞURDUM"

Geçtiğimiz günlerde CHP’li ilçe başkanları ile toplantı yapan İmamoğlu'nun burada, “Genel Başkan bana verdiği sözü tutmadı, Canan Kaftancıoğlu erkek olsaydı onunla da başka türlü konuşurdum.” dediği ifade edildi.

KAFTANCIOĞLU'NDAN ANINDA CEVAP: "SİYASET YAPTIĞINI ZANNEDEN..."

HP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bunun üzerine sosyal medya hesabından İmamoğlu'na cevap verdi. "Bugünlerde siyaset yaptığını zanneden kimi ‘errkek siyasetçilerin!’ biz kadınlara yönelik cinsiyetçi ifadeler kullandıklarını görüyorum.
Sadece ben değil bütün kadınlar görüyor ve takip ediyoruz elbette…
Hoşunuza gitmese de yaşamın her alanında olduğu gibi siyasette de kadının varlığına alışacaksınız beyler! Eril bakışınıza rağmen katlanarak artacağız üzgünüm.
Siyasette sataşma vardır ve kıymetlidir ancak bunun için cinsiyetçi bakışınızı değil -olduğu kadar- zekanızı konuşturmayı deneseniz eminim daha başarılı olursunuz.
Biz kadınlardan söylemesi."

f03nk5bx0aa1iz3-1.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.