1. HABERLER

  2. KONYASPOR

  3. İmzalar atıldı
İmzalar atıldı

İmzalar atıldı

Konya Anadolu Selçukspor’da daha önce anlaşıldığı açıklanan ve takımın başında antrenmanlara çıkan teknik direktör Cenk Özcan ile 1 yıllık sözleşme imzalandı

A+A-

Karatay Belediyesi Tatlıcak Mehmet Tevfik Lav tesislerimizde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan başkan Erkan Genç, yaşanılan darbe girişiminden dolayı imza törenini ertelediklerini dile getirdi. Hocanın takımla beraber olduğunu vurgulayan Genç, “Hocamızın takıma vereceği çok şey olduğuna inanıyoruz. Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Yönetim kurulumuz genç isimlerden kurulu, teknik direktörümüz genç, heyecanlı,  futbolcu kadromuz genç ve istekli. Bu enerjiyi bir araya getirerek başarılı olabilmek için çalışacağız. Şehrimize, yönetimimize ve takımımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Teknik direktör Cenk Özcan ise Konyaspor’a ve Türk futboluna oyuncu yetiştirme amacında olduklarını kaydederek, “Bu sezon inşallah başkanımız, yönetim kurulumuz ve teknik kadromuzda beraber genç ve başarıya istekli, arzulu bir kadro oluşturma gayreti içindeyiz.  Bizim amacımız, takımımızı iyi bir noktaya ulaştırabilmek. Bunun için içerdeki tecrübeli oyuncular ile genç oyuncuları bir araya getirip, önce Konyaspor’umuza daha sonrada Türk futboluna oyuncu kazandırmak istiyoruz. Zor bir ligde yer alacağız. Öncelikle ligde korkulu rüya görmeyecek bir ekip, sonrasında da basamaklarını teker teker çıkacak bir yapı oluşturmak amacındayız” dedi.

 

Cenk Özcan'ın yardımcılıklarını İsmail Kısa, Zafer Demir ve kaleci antrenörü Hakan Baygın yapacaklar.

HABERE YORUM KAT