İSLAM OYUNLARI HAZIRLIKLARINI SÜRÜYORUZ

İSLAM OYUNLARI HAZIRLIKLARINI SÜRÜYORUZ

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ve beraberinde Spor Hizmetleri ve Şube Müdürleri ile birlikte Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Konya Şubesi'ni ziyaret ederek, Şube Başkanı Murat Dönmez ile bir süre görüştü.

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin ve beraberinde Spor Hizmetleri  ve Şube Müdürleri  ile birlikte Türkiye Spor Yazarları Derneği  (TSYD) Konya Şubesi'ni ziyaret ederek, Şube Başkanı Murat Dönmez ile bir süre görüştü.

TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Konya'nın özellikle amatör branşlardaki başarısında, İl Müdürlüğü ve müdürlüğe bağlı antrenörlerin büyük katkısı olduğunu,  yapılan ve bundan sonra yapılacak olan tesislerle birlikte  Konya'nın özellikle bireysel sporlardaki başarılarının daha da artacağına inandığını söyledi. Dönmez 2021 yılında yapılacak olan İslam Oyunları'nda da TSYD olarak, üzerlerine düşecek olan her türlü görevi seve seve üstleneceklerini de belirtti.

HERHANGİ BİR SIKINTI YOK

Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdurrahman Şahin de yaptığı konuşmada, son günlerde gündemde olan ve Türkiye’de de görülen Koronavirüs le ilgili ciddi çalışmalar yaptıklarını, tüm sporcuları hijyen konusunda bilgilendirme ve çeşitli program ve afişlerle uyarıcı mahiyette  çalışmalar yaptıklarını anımsattı. Şahin, sportif faaliyetler konusunda şu an için her hangi bir sıkıntı olmadığını, bakanlığın alacağı kararlara göre hareket edeceklerini de belirtti.

Şahin, dünyanın en önemli sportif faaliyetlerinden biri olan İslam Oyunlarının 2021 yılında Konya'da düzenleneceğini de anımsatarak, "Bakanlığımız öncülüğünde Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli  çalışmalarımız devam ediyor. Herhangi bir aksaklık olmaması için ciddi bir çalışma yapıyoruz. İslam Oyunlarının tanıtımı ve yapılacağı dönemde elbette TSYD'ye büyük görevler düşüyor.  Spor basınımıza güveniyoruz. Her türlü işbirliğine hazırız" dedi. Spor Servisi

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.