İşletmeler kurumsallık kazanıyor

İşletmeler kurumsallık kazanıyor

Wolvox 8 ile kurumsallık kazanan işletmeler, Restoran Yönetimi’yle birlikte kayıtlı masaların restoranın masa düzenin uygun olarak şekillenebiliyor.

Wolvox 8 ile kurumsallık kazanan işletmeler, Restoran Yönetimi’yle birlikte kayıtlı masaların restoranın masa düzenin uygun olarak şekillenebiliyor. Wolvox Hızlı Satış paketlerinde liste fiyatı üzerinden yüzde 50’lik bir indirim kampanyası başlattıklarını belirten Nadir Seleş, “Kampanyamızda son gün 25 Mart” dedi.

8-1-2-nadir-seles.jpg

Nadir Bilgisayar Elektronik ve İletişim, Akınsoft Bölge Bayii olarak Konyalılara hizmet vermeye devam ediyor. Wolvox 8’in birbirine uyumlu ve entegre halinde çalıştığının altını çizen Nadir Bilgisayar Elektronik ve İletişim Sahibi Nadir Seleş, “Wolvox 8: stok yönetimi, satın alma yönetimi, satış yönetimi, MRP üretim yönetimi, finans yönetimi, CRM yönetimi, ithalat yönetimi, restoran yönetimi, insan kaynakları yönetimi, mali müşavirler, e-çözümler (e-defter, e-fatura, e-arşiv, e-ticaret, e-teklif), otel yönetimi, süper market yönetimi ve wmobil – mobil satış ile birlikte şube yönetimi birbiriyle entegre programlardır. Tamamen yerli ve milli imkânlarla geliştirilmiş bir sistemdir. Akınsoft’un restoran, otel, cafe, bar ve pastaneler için geliştirdiği adisyon sistemini Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’nde bulabilirsiniz. Ön muhasebe, genel muhasebe, e-ticaret, tüm modüller ve otel programları ile entegrasyonlu kullanma imkânı tanıyan Wolvox Restoran ile iş yükünüz hafifleyecek, işletmeniz kurumsallık kazanacak” ifadelerini kullandı.

8-1-1-051.jpg

Wolvox 8 ile her şey daha kolay

Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’yle birlikte kayıtlı masaların restoranın masa düzenine uygun olarak şekillenebileceğine dikkat çeken Seleş, “Menü şeklinde ve farklı birimlere göre satış gerçekleştirilebilir. Bir masaya ait birden fazla hesap açılabilir veya ortak açılan bir hesap ayrı ayrı ödenebilir. Dokunmatik monitör desteği ile birlikte ikram ürün ve ikram raporları alınabilir, bağımsız bölüm tanımları oluşturabilirsiniz. Ayrıca yapılacak özel ayarlamalar ile program sosyal tesislerde kullanıma da uygundur. PDA, Android veya IOS işletim sistemli cihazlarda online kullanım özelliği sunduğu gibi yeni nesil ödeme kaydedici cihaz entegrasyonu da bulunmaktadır. Kısacası Wolvox 8’in Restoran Yönetimi’nde, bir cafe veya restoranda ihtiyacınız olabilecek her türlü adisyon yönetim sistemine sahip olabileceksiniz” diye konuştu.

nadir.jpg

Konya’mızın ve Türkiye'nin yerli malı

Akınsoft’un sektörel bazlı dönem dönem kampanyalarının olduğunu aktaran Seleş, “Akınsoft, yüzde 100 yerli sermaye ve Konya’mızın Türkiye'nin yerli malıdır. Bu sebepten dolayı hemşerilerimize ve vatandaşlarımıza dönem dönem indirim kampanyaları yapıyoruz. Diğer paketlerden Wolvox’a geçişte veya eski versiyondan yeni versiyona geçişte kampanyalarımız oluyor. Wolvox Paketi’de cari, kasa, stok, fatura, transfer ve analiz modüllerimiz bulunuyor. Kullanıma uygun yapılması planlanan işe göre ilave modül ve kullanıcı sayıları ile büyüyüp istendiği şekilde geliştirilebilmektedir. Servislere özel ise servis yönetimi paketimiz var. Servislerde yapılan tamirat ve tadilatların faturalandırılması ve yapılan işin takibi açısından müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlıyor. İlk defa sistemlerimize geçmek isteyen veya güncelleme yaptırmak isteyen müşterilerimiz, bizimle her zaman 7/24 irtibata geçebilirler” diyerek sözlerine son verdi.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.