Kara yollarında son durum

Kara yollarında son durum
Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün (KGM) yol durumu bültenine göre, Ankara Çevre Otoyolu'nun Kıbrısköy-Çankaya kavşakları 0-5. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışması yapılıyor. Bu nedenle Konya istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Samsun Kavşağı istikametinden iki yönlü ve kontrollü sağlanıyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun Toprakkale-Osmaniye kavşakları 4-7. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım Gaziantep istikametinden iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor.

Denizli-Tavas-Kale yolunun 60. kilometresinde (Muğla-Tavas ayrımı) patlatmalı yol yapım çalışması sebebiyle 14.00-16.00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılacak.

Sakarya-Düzce yolunun 12. kilometresinde Mudurnu Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle Sakarya istikameti trafiğe kapatılarak ulaşıma Düzce istikametinden iki yönlü izin veriliyor.

İnegöl-Bozüyük yolunun 41-46. kilometrelerinde asfalt yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 47-52. kilometrelerinde yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Ereğli-Zonguldak yolunun 56-57. kilometrelerinde meydana gelen heyelan sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Diyarbakır-Mardin yolunun 8-9. kilometrelerinde yol yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım tek şeritten iki yönlü sürdürülüyor.

Sivas-Zara yolunun 1-3. kilometrelerinde Numune Hastanesi Köprülü Kavşak yapım işi nedeniyle her iki yönde ulaşıma servis yollarından izin veriliyor.

Trabzon-Maçka yolunun 26. kilometresinde bulunan Yeni Maçka Tünelinin Gümüşhane-Trabzon yönünde bulunan tüpünde drenaj sistemi bakım onarım çalışması yapılıyor. Bu nedenle 08.00-18.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten kontrollü gerçekleştiriliyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.