Karatay Belediyesporlu sporcuya milli davet

Karatay Belediyesporlu sporcuya milli davet

Karatay Belediyesi’nin yeniden canlandırarak çalışmalara başladığı Karatay Belediyespor Kulübü, gerek Konya’da gerekse Türkiye ve dünya genelinde başarılarıyla göz dolduruyor.

 

 

Karatay Belediyesi’nin yeniden canlandırarak çalışmalara başladığı Karatay Belediyespor Kulübü, gerek Konya’da gerekse Türkiye ve dünya genelinde başarılarıyla göz dolduruyor.

Bugüne kadar İtalya, İspanya, Portekiz ve Bulgaristan gibi dünyanın birçok ülkesinde gerçekleştirilen turnuvalara katılarak Türkiye’ye madalyalarla dönen Karatay Belediyespor Kulübü’nün Trampolin sporcusu Emirhan Danış, Mersin’de gerçekleştirilen Trampolin Milli Takımı’na davet edildi.  14 Ekim’de başlayan ve 1 Kasım’a kadar devam edecek milli kampında çalışmalara katılan Emirhan Danış’a Karatay Belediyespor Trampolin Takım Antrenörü Yavuz Selim Tekin de eşlik ediyor.  Milli takım sporcuları, Rus Trampolin Milli Takımı’nın da hazırlık yaptığı kampta 15 gün boyunca yoğun bir çalışma gerçekleştirerek önümüzdeki dönemlerde yapılacak şampiyonalara en iyi şekilde hazırlanmak istiyor.

BAŞKAN KILCA’DAN EMİRHAN DANIŞ’A MİLLİ TAKIM TEBRİĞİ

Karatay Belediyespor’un başarılı Milli Sporcu Emirhan Danış ve Antrenörü Yavuz Selim Tekin, kulübe ve kendilerine vermiş oldukları desteklerden dolayı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ederken, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, özverili çalışmaları ve milli davet dolayısıyla Emirhan Danış ve Antrenörü Yavuz Selim Tekin’i tebrik etti.

Başkan Hasan Kılca, “Karatay Belediyesi olarak spora ve sporcuya olan desteğimiz devam ediyor. Verdiğimiz desteğin böylesi güzel başarılar ve milli davetlerle karşılığını aldığını görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Her fırsatta ifade etmeye çalıştığımız gibi amacımız, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında göğsümüzü kabartacak başarılar elde edecek isimler yetiştirmektir. Emirhan Danış gibi diğer bütün sporcularımızın da nice turnuvalarda Konyamızı, Karatayımızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Bu vesileyle Emirhan Danış başta olmak üzere bütün sporcularımızı, her zaman evlatlarının yanında olan ailelerini, kulüp yöneticilerimizi ve özverili antrenörlerimizi tebrik ediyor, çocuklarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Spor Servisi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.