1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kartal Yuvası 2016 sonbahar-kış defilesi yapıldı
Kartal Yuvası 2016 sonbahar-kış defilesi yapıldı

Kartal Yuvası 2016 sonbahar-kış defilesi yapıldı

İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası'nın 2016 sonbahar-kış koleksiyonu defilesi yapıldı.Vodafone Arena'da gerçekleştirilen...

A+A-


İSTANBUL (AA) - Beşiktaş Kulübü'nün lisanslı ürünlerini satan Kartal Yuvası'nın 2016 sonbahar-kış koleksiyonu defilesi yapıldı.

Vodafone Arena'da gerçekleştirilen defileyle moda merkezi de hizmete girdi. Moda merkezindeki ilk etkinlikte Kartal Yuvası ürünleri taraftarların beğenisine sunuldu. Defileye Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, iletişimden sorumlu yönetim kurulu üyesi Metin Albayrak, kongre üyeleri ve çok sayıda taraftar katıldı.

Defile sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Fikret Orman, Vodafone Arena'yı inşa ederken birçok farklı alan hazırladıklarını belirterek, "Bunlardan bir tanesi de bu moda merkeziydi. Bunun haricinde de merkezlerimiz var. Sıra sıra açılışlarını yapacağız. Esasında bu açılış gibi değil de Karta Yuvası'nın kış kreasyonu için yapılmış bir organizasyon oldu. Aynı zamanda hepimizin burayı görmesine vesile oldu. İnşallah herkes beğenir." diye konuştu.


HABERE YORUM KAT