Kılıçdaroğlu'na oy vermediğini açıklayan Abdüllatif Şener'den düğünlü cevap
Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 27. Dönem Milletvekili olan Abdüllatif Şener, seçimlerde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'ye oy vermediğini açıklamıştı. Şener, açıklamaları sonrası CHP'lilerin sert eleştirilerine maruz kalmıştı.
Abdüllatif Şener, iki turda da Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıkladı
CHP Grup Başkanı Özel'den "adaylık" açıklaması
"CHP'Yİ BELEDİYE SEÇİMLERİNDE HEZİMETE SÜRÜKLÜYORLAR"
Abdüllatif Şener, sosyal medya hesabından yatığı paylaşımda katıldığı düğüne ait görüntülere yer vererek, "İki gündür Mardin Kızıltepe'deyim. Düğünde ve sokaklardayım. Görünen o ki; kendi seçim hatalarını unutturmak için, oy verdin vermedin üzerinden kamikaze saldırıları yapan medya trollerinin halkta karşılığı yok. CHP'yi önümüzdeki belediye seçimlerinde hezimete sürüklüyorlar. " ifadelerini kullandı.
1) İki gündür Mardin Kızıltepe'deyim. Düğünde ve sokaklardayım. Görünen o ki; kendi seçim hatalarını unutturmak için, oy verdin vermedin üzerinden kamikaze saldırıları yapan medya trollerinin halkta karşılığı yok. CHP'yi önümüzdeki belediye seçimlerinde hezimete sürüklüyorlar. + pic.twitter.com/USR9sXi1Rr
— Abdüllatif Şener (@senerabdullatif) June 18, 2023
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.