Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Sabah Namazında Ailelerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Sabah Namazında Ailelerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi kapsamında sabah namazında Konyalılarla buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi kapsamında Sultan Selim Camii’nde Konyalılarla bir araya geldi. Başkan Altay, “Çocuklarımız camilerimizde hiç eksik olmasın.” dedi.

Sultan Selim Camii’nde ailelerle bir araya gelen Başkan Altay, namazın ardından İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu’nun yaptığı duayla salgın hastalıklardan kurtuluş ve ümmetin birlik beraberliği için dua etti.

ÇOCUKLARIMIZ CAMİLERİMİZDEN HİÇ EKSİK OLMASIN

Başkan Altay, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, “Aileler Sabah Namazında Buluşuyor projesine katılan tüm çocuklarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah çocuklarımız yaşları ilerledikçe camiye gelmeye devam edecek. Çocuklarımız camilerimizde hiç eksik olmasın.” dedi.

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Müftülüğü tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Sultan Selim Camii ile birlikte; Akşehir Hasan Paşa İmaret Camii, Beyşehir Eşrefoğlu Camii, Cihanbeyli Merkez Yeşil Camii, Çumra Merkez Ulu Camii, Ereğli Uğurlu Camii, Kulu Merkez Camii ve Seydişehir Seyit Harun Veli Camii’nde de aileler sabah namazında buluştu.

aileler.jpg

 

cami3.jpg

cami2.jpg

cami1.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.