KONYA GİAD BAŞKAN KAVUŞ’U ZİYARET ETTİ

KONYA GİAD BAŞKAN KAVUŞ’U ZİYARET ETTİ

Konya Genç İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gülvezir Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’u ziyaret etti.

Konya GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gülvezir Korkmaz, Başkan Kavuş’a dernek hakkında bilgi verdi. Genç, dinamik, eğitimli üyelerle yola çıktıklarını belirten Korkmaz; ‘‘Önceliğimiz şehrimize ekonomik yatırımlar kazandırmak. Bunun için özellikle yerel yönetimlerimizle istişare halinde olmak istiyoruz. Biz sivil toplum kuruluşları olarak projeler geliştireceğiz. Bu projelerin yatırıma dönüşmesi için belediyelerimiz ve kurumlarımızın desteğini önemli görüyoruz’’ dedi.

konya-giad-meram-belediyesi-ziyareti-(2).jpeg

Meram Belediye Başkanı Kavuş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kavuş; “Yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ne kadar çok istişare halinde olursa o kadar çok verimli proje ortaya çıkar. Biz bunun bilincinde olarak sivil tolum kuruluşlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Şehrimiz sivil toplum kuruluşları konusunda oldukça zengin. Bu zenginliği ve çeşitliliği hayra tebdil etmemiz lazım. Sizin de dile getirdiğiniz gibi el ele faydalı projeler gerçekleştirmeli ve şehrimize değer katmalıyız. Konya Genç İş İnsanları Derneğimiz Konya’mıza hayırlı olsun’’ diye konuştu.

Konya GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gülvezir Korkmaz ziyaret anısına Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a hediye taktim etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,çok uzun ve ilgili içerikle alakasız,
Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.